Start Aktualności Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Szkół Podstawowych w Szachach

Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Szkół Podstawowych w Szachach
              4 grudnia 2021r. w Szkole Podstawowej nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. gen. pil. Witolda Urbanowicza w Suwałkach odbyły się  Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Szkół Podstawowych w Szachach - Finał  Igrzysk Dzieci  Podlaskiego Szkolnego Związku Sportowego.   W zawodach uczestniczyło 7 drużyn zgłoszonych w systemie SRS.
        Rozgrywki przeprowadzono systemem kołowym - każda drużyna  z każdą, tempo gry wynosiło 10 minut na partię + 5 sekund na każde posunięcie. Sędziami zawodów byli sędziowie I klasy Anna Kossakowska- Jaroch i Piotr Zieliński. Zawody przebiegały w atmosferze "fair play"  Podczas uroczystości zakończenia dyplomy wręczył wiceprezes PSZS  Marek Sadowski.

Szkoła  Podstawowa nr 10 zajęła V miejsce - zdobywając punkty do rywalizacji
sportowej szkół

Naszą  Szkołę reprezentowali uczniowie:

- Nadia Barszczewska,
- Szymon Kamiński,