Ścieżka powrotu

Start Aktualności „Gimnastyka małego smyka” - I miejsce w konkursie sportowym

Fotogaleria


„Gimnastyka małego smyka” - I miejsce w konkursie sportowym

Najmłodsza grupa przedszkolna wzięła udział w konkursie sportowym „Przedszkolak – mały sportowiec i odkrywca nietypowych przyborów” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 11 w Suwałkach. Celem konkursu było propagowanie sposobów aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu, wykorzystując proste, bezpieczne i nietypowe przedmioty. Nasze „Pszczółki” dzielnie ćwiczyły wykorzystując m.in. plastikowe butelki, pudełka po chusteczkach higienicznych czy rolki papieru toaletowego. Maluszki, prezentując film „Gimnastyka małego smyka”, dzięki swojej kreatywności oraz wytrwałości, zdobyły pierwsze miejsce w konkursie.

Gratulujemy i życzymy sukcesów w dalszych latach. Zapraszamy do obejrzenia filmu pod poniższym linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=QoKktK_cMpk

 

Aneta Dubicka

 


Copyright © 2013 SP nr 10 w Suwałkach. Webmaster: TG