Ścieżka powrotu

Start Aktualności Zakończenie roku szkolnego

Rekrutacja 2020/2021

Fotogaleria


Zakończenie roku szkolnego

W imieniu wszystkich tegorocznych absolwentów oraz Samorządu  Szkolnego mamy zaszczyt złożyć podziękowania całemu gronu pedagogicznemu, paniom dyrektor, a przede wszystkim naszym wspaniałym wychowawcom.

 

Drodzy Wychowawcy!

Dziękujemy Wam serdecznie za trud i serce, jakie nam okazaliście. Wiemy, że często sprawialiśmy kłopoty. Mamy nadzieję, że szybko zapomnicie o naszych błędach, czasami braku dobrych manier. Okazaliście nam wiele cierpliwości, wyrozumiałości, otoczyliście opieką i co najważniejsze nauczyliście nas logicznego myślenia. Dzięki Wam poznaliśmy wartości przyjaźni, lojalności, miłości.


Drodzy Nauczyciele!

 

Dziękujemy Wam za: uśmiech, dobre słowo ,zachętę do pracy gdy nic się nie udawało i pochwałę gdy osiągaliśmy sukcesy. Za pomoc w odkrywaniu tego w czym jesteśmy najlepsi i przekonywanie, że możemy zrobić więcej niż się sami  spodziewamy. Za pokazanie nam, że się liczymy i jesteśmy ważni. Za przełamanie strachu do rzeczy nieznanych i niezrozumiałych. Za to, że mogliśmy zawsze na Państwa  liczyć! Za osiem kolorowych lat nauki, które wniosły w nasze życie tak wiele radości…


Dziękujemy wszystkim: panom konserwatorom za wszelkie naprawy, pani w sklepiku za uśmiech podczas sprzedaży  naszych ulubionych smakołyków, paniom kucharkom za wspaniałe

i zdrowe obiady, paniom sprzątającym za ład i porządek, pani pielęgniarce za opatrywanie naszych potłuczonych kolan i nie tylko, pani sekretarce za życzliwość i pogodę ducha oraz paniom pracującym w księgowości, za to, że dzięki ich rzetelnej pracy szkoła otrzymywała pieniądze na różne ciekawe przedsięwzięcia, w których mogliśmy uczestniczyć. Szanowne Panie Dyrektor!  Praca z Paniami była dla nas zaszczytem i wyróżnieniem.


Pani Dyrektor!

Przez wiele lat była Pani naszym przewodnikiem i przyjacielem, który całe swoje serce oddał naszej szkole. Czuliśmy się w niej jak w naszym drugim domu, do którego przychodziło się chętnie i z wielką radością, bo był to dom bardzo ciepły i bezpieczny. Tutaj zawsze na nas pani czekała, czasami szczęśliwa i uśmiechnięta, czasami czymś zatroskana, ale zawsze pozytywnie nastawiona do wszystkich swoich współpracowników.


Wspólnie z naszymi rówieśnikami przeżywaliśmy radości i smutki podczas tych ośmiu lat. Jesteśmy szczęśliwi, że mogliśmy znaleźć oparcie w naszych cudownych koleżankach i kolegach.

Dziękujemy!


Samorząd uczniowski
oraz
absolwenci 


Copyright © 2013 SP nr 10 w Suwałkach. Webmaster: TG