Ścieżka powrotu

Start Aktualności SP 10 wspiera Fundację Jurka Owsiaka

Reforma Edukacji

Fotogaleria


SP 10 wspiera Fundację Jurka Owsiaka

alt

alt12.01.2020 nasza szkoła aktywnie uczestniczyła w 28 Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Suwałkach nad zalewem Arkadia. Liczna grupa, bo licząca około 50 osób, wspierała coroczną inicjatywę Jurka Owsiaka. Najpierw ponad trzydziestu uczniów wystartowało w Marszu & Marszobiegu  wokół zalewu a następnie dwudziestu ochotników wzięło udział w pięciokilometrowym biegu „Policz się z cukrzycą” zorganizowanym przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach i Fundację Kierunek Ultra. Dwa dystanse, dwa wyzwania.

Cieszymy się, że młodzież naszej szkoły aktywnie uczestniczy i wspiera tego typu inicjatywy.

 


Copyright © 2013 SP nr 10 w Suwałkach. Webmaster: TG