Ścieżka powrotu

Start Aktualności "Poznajemy nasze miasto - warsztaty"

Reforma Edukacji

Fotogaleria


"Poznajemy nasze miasto - warsztaty"

W roku szkolnym 2019/20 uczniowie z klasy II kontynuują˝ zajęcia warsztatowe "Poznajemy nasze miasto" w ramach projektu "Nie jestem inny". W świetlicy szkolnej dzieci tworzyły makietę Suwałk z drewnianych klocków "Nasze miasto w przyszłości". Wyszukiwały zmiany zachodzące w mieście na starych i nowych fotografiach i ilustracjach. Przypomniały sobie słowa hymnu Suwałk i piosenki o Czarnej Hańczy. Czytały same wiersze o naszym mieście oraz poznały legendę o powstaniu Suwałk. W związku z obchodami 300-lecia Suwałk czytamy opowiadania pani Grażyny Serafin "10/100/300". Uczniowie wykonali wiele prac plastycznych.
 


Copyright © 2013 SP nr 10 w Suwałkach. Webmaster: TG