Ścieżka powrotu

Start Aktualności Wycieczka klasy Vc i Ve

Reforma Edukacji

Fotogaleria


Wycieczka klasy Vc i Ve
alt
altW dniu 27-29.05.2019r. uczniowie kl. V c i V e uczestniczyły w wycieczce szkolnej w Tatry. Pierwszego dnia uczniowie zwiedzali Kopalnię Soli w Wieliczce oraz Zakopane- stolicę polskich Tatr. Wjechali kolejką linową na Gubałówkę podziwiając panoramę Zakopanego oraz malowniczo położone tatrzańskie szczyty. Podczas spaceru po Krupówkach podziwiali tradycyjne drewniane domy góralskie budowane w stylu zakopiańskim. Drugiego dnia przeszli trasę do Morskiego Oka- największego i najpiękniejszego jeziora tatrzańskiego w otoczeniu którego podziwiali strzeliste szczyty Tatr. Widzieli drewnianą kaplicę na Jaszczurówce. Trzeciego dnia zwiedzali piękny Kraków- Rynek, a na nim kościół Mariacki, Sukiennice i pomnik Adama Mickiewicza oraz Wawel. Wspomnienie tego pięknego wyjazdu pozostanie we wszystkich na zawsze.
 


Copyright © 2013 SP nr 10 w Suwałkach. Webmaster: TG