Ścieżka powrotu

Start Aktualności Wyniki Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Janie Pawle II

Reforma Edukacji

Fotogaleria


Wyniki Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Janie Pawle II
W naszej szkole Olimpiada Wiedzy o Janie Pawle II została zorganizowana i przeprowadzona  25 marca 2019r. przez p, Bożenę Ołdak. Konkurs zainaugurowali  ks. kan. L. Łuba i pani Dorota Macewicz.  W komisji  pracowały również  panie Halina Gładkowska i  Małgorzata  Moczulska.
W Olimpusie  wzięło udział 22 uczniów z kl. IV – VI.  Uczennice z kl. IV E- przygotowała P. Małgorzata Moczulska  pozostałe osoby z klas VE, VA, VB, IV A, C, D przygotowała Bożena Ołdak. Uczniowie naszej szkoły uzyskali sumę punktów od 208 do 140 na 240 pkt. do uzyskania, czyli od 17 miejsca do 51 w Polsce. Wszystkim uczestnikom olimpiady serdecznie gratulujemy uzyskanych wyników i zapraszamy na kolejne olimpiady. Wszyscy uczestnicy otrzymają dyplomy uznania z Olimpusa. Ranking wyników w załączniku
wyniki.pdf

 


Copyright © 2013 SP nr 10 w Suwałkach. Webmaster: TG