Ścieżka powrotu

Start Nie jestem inny Warszaty przyrodnicze "Krajobrazy świata"

Reforma Edukacji

Fotogaleria


Warszaty przyrodnicze "Krajobrazy świata"
Grupa realizująca projekt "Krajobrazy świata - warsztaty przyrodnicze" 29 styczna była w Muzeum Okręgowym w Suwałkach. Obejrzeliśmy wystawę o epoce lodowej na Suwalszczyźnie i prace Alfreda Wierusza- Kowalskiego. Ogromne wrażenie zrobił na nas obraz przedstawiający wilka.

27 kwietnia w ramach  realizacji projektu "Krajobrazy świata- warsztaty przyrodnicze" byliśmy na pieszej wędrówce po Wigierskim Parku Narodowym. Pogoda była iście letnia, jeziora w koło, ale woda w nich jeszcze zimna. Zobaczyliśmy na własne oczy różne rośliny i zwierzęta np.bagno zwyczajne, mech torfowiec, kruki. 


Copyright © 2013 SP nr 10 w Suwałkach. Webmaster: TG