Ścieżka powrotu

Start Nie jestem inny Poznajemy zawody

Reforma Edukacji

Fotogaleria


Poznajemy zawody
Uczniowie naszej szkoły uczestniczą w projekcie „Poradnik młodego przedsiębiorcy- projekt edukacyjny- zajęcia rozwijające postawę przedsiębiorczą, kreatywną, innowacyjną, w ramach którego ponali cechy człowieka przedsiębiorczego, nauczyli się podejmować decyzje i dyspomować określoną kwotą. Mieli również możliwość nabycia umiejętności organizacyjnych niezbędnych przy przygotowaniu różnych uroczystości.

W ramach poznawania różnych zawodów odwidzili kwiaciarnię i poznali pracę florystki. Nauczyli się jak zajmować się roślinami i jak wygląda przca z klientem. Mieli również okazję odwiedzenia księgarni i poznanie z bliska pracy księgarza i jakie cechy trzeba posiadać by zachęcić ludzi do kupowania i czytania książek tych tradycyjnych na papierze jak też w wersji elektronicznej.
 


Copyright © 2013 SP nr 10 w Suwałkach. Webmaster: TG