Ścieżka powrotu

Start Nie jestem inny Zajęcia matematyczne w ramach projektu "Nie jestem inny"

Reforma Edukacji

Fotogaleria


Zajęcia matematyczne w ramach projektu "Nie jestem inny"

Uczniowie klas pierwszych uczestniczą w zajęciach matematycznych w ramach projektu "Nie jestem inny". - "Mistrz matematyki - zaj. dla dzieci uzdolnionych matematycznie." Spotykamy się raz w tygodniu i rozwijamy swoje zdolności matematyczne. Bardzo lubimy grać w różne gry, szczególnie "Pentago" i "Blokus". Chętnie spędzamy czas nad rozwiązywaniem trudnych zadań, uzupełnianiem tabelek funkcyjnych i obliczeniami, które nie zawsze są łatwe. Umiemy wykorzystać karty dorosłych do gier matematycznych. których nauczyła nas pani Elżbieta. Wielu z nas perfekcyjnie opanowało liczenie w zakresie 20.
 


Copyright © 2013 SP nr 10 w Suwałkach. Webmaster: TG