Do you speak English fluently? |
|
Dnia 21.05.2015 odbył się konkurs leksykalno - gramatyczny z języka angielskiego „Do you speak English fluently?”.
W konkursie uczestniczyło 62 uczniów z klas 4-6.
Komisja w składzie:
1. Dorota Karmiłowicz – przewodnicząca
2. Bogusława Kalinowska – sekretarz
3. Ewa Michniewicz – członek
Wyniki konkursu:
KLASY 4
Lp.
|
Imię i nazwisko
|
Klasa
|
Liczba punktów
|
1.
|
Fabian Węcek
|
IV d
|
55
|
2.
|
Łukasz Wojczulis
|
IV b
|
54
|
3
|
Mateusz Bobrowski
|
IV b
|
53
|
4.
|
Taraszkiewicz Krzysztof
|
IV b
|
53
|
5.
|
Julia Jarmołowicz
|
IV a
|
51
|
6.
|
Zofia Warczyńska
|
IV b
|
50
|
7.
|
Michał Misiukiewicz
|
IV d
|
50
|
8.
|
Maciej Śliwiński
|
IV d
|
50
|
9.
|
Aleksandra Martynko
|
IV b
|
49
|
10.
|
Julia Chmielewska
|
IV b
|
49
|
11.
|
Sara Zapolska
|
IV c
|
49
|
12.
|
Emil Piotrowski
|
IV c
|
48
|
13.
|
Marta Kossakowska
|
IV c
|
48
|
14.
|
Adrian Bugieda
|
IV d
|
47
|
15.
|
Opanowska Paulina
|
IV c
|
46
|
16.
|
Maria Osiecka
|
IV c
|
45
|
17.
|
Wiktoria Wiszniewska
|
IV a
|
44
|
18.
|
Julia Gwaj
|
IV c
|
44
|
19.
|
Wiktoria Aneszko
|
IV b
|
43
|
20.
|
Zuzanna Sztukowska
|
IV c
|
42
|
21.
|
Jakub Sawicki
|
IV a
|
41
|
22.
|
Adrian Hołeweńko
|
IV d
|
39
|
23.
|
Wanesa Gyglewska
|
IV a
|
38
|
24.
|
Natalia Żyła
|
IV c
|
33
|
25.
|
Natalia Hryniewiecka
|
IV b
|
32
|
26.
|
Bartosz Underlich
|
IV a
|
30
|
27.
|
Oliwier Jurkun
|
IV d
|
30
|
28.
|
Natalia Ciruk
|
IV b
|
27
|
29.
|
Chrościelewski Kacper
|
IV d
|
25
|
KLASY 5
Lp.
|
Imię i nazwisko
|
Klasa
|
Liczba punktów
|
1.
|
Michał Owsiejew
|
Vc
|
64
|
2.
|
Karolina Sawicka
|
Vb
|
56
|
3.
|
Natalia Kundzicz
|
Va
|
55
|
4.
|
Mikołaj Remelski
|
Vd
|
54
|
5.
|
Krzysztof Zimnicki
|
Vc
|
53
|
6.
|
Patrycja Kamińska
|
Va
|
51
|
7.
|
Paweł Milewski
|
Ve
|
48
|
8.
|
Julia Kawałko
|
Vd
|
48
|
9.
|
Łukasz Wojdat
|
Vb
|
46
|
10.
|
Julia Dębska
|
Va
|
46
|
11.
|
Karolina Szyszko
|
Ve
|
45
|
12.
|
Martyna Fiedorowicz
|
Vb
|
44
|
13.
|
Natalia Woronko
|
Ve
|
39
|
14.
|
Przemek Pacewicz
|
Va
|
39
|
15.
|
Gabriela Cyran
|
Ve
|
38
|
16.
|
Albert Kołodziej
|
Vc
|
31
|
17.
|
Amelia Ciszewska
|
Ve
|
29
|
18.
|
Jakub Jarmołowicz
|
Vb
|
26
|
19.
|
Monika Bogdanowicz
|
Vb
|
24
|
20.
|
Ola Woroniecka
|
Vd
|
22
|
KLASY 6
Lp.
|
Imię i nazwisko
|
Klasa
|
Liczba punktów
|
1.
|
Maryla Perkowska
|
VI c
|
47
|
2.
|
Urszula Grzymkowska
|
VId
|
43
|
3.
|
Izabela Wojdat
|
VI c
|
36
|
4.
|
Natalia Spassówka
|
VI d
|
33
|
5.
|
Sandra Karmilowicz
|
VI d
|
32
|
6.
|
Natalia Szczęsna
|
VI c
|
32
|
7.
|
Paweł Senda
|
VI b
|
31
|
8.
|
Zuzanna Danilewicz
|
VI d
|
28
|
9.
|
Albert Ustasiak
|
VI b
|
27
|
10.
|
Iga Ratajczak
|
VI c
|
27
|
11.
|
Martyna Pułtotrak
|
VI b
|
26
|
12.
|
Patrycja Grabowska
|
VIb
|
25
|
13.
|
Michał Wierzbicki
|
VI b
|
23
|
|