Konkurs leksykalny „World or Word” |
|
W dniu 28.02.2018 r. odbył się konkurs leksykalny „World or Word”. W konkursie wzięło udział 51 uczniów SP10 z klas 4-7. Organizatorem konkursu była p. Bogusława Kalinowska.
Uczniowie, którzy zdobyli najwyższą liczbę punktów:
KLASY IV
Lp.
|
Imię i nazwisko
|
Klasa
|
Punkty
|
Nauczyciel uczący
|
1.
|
Dagmara Hołoweńko
|
4a
|
60
|
Bogusława Kalinowska
|
2.
|
Maciek Kadysz
Franciszek Chrulski
Julia Chomicz
Mateusz Kusek
|
4b
4d
4b
4e
|
59
|
Ewa Olisiejko
Dorota Karmiłowicz
Ewa Olisiejko
Teresa Kozłowska
|
3.
|
Bartłomiej Ćwiek
|
4d
|
58
|
Dorota Karmiłowicz
|
KLASY V – Maksymalna liczba punktów do zdobycia: 64
Lp.
|
Imię i nazwisko
|
Klasa
|
Punkty
|
Nauczyciel uczący
|
1.
|
Joanna Bobrowska
|
5e
|
54
|
Ewa Olisiejko
|
2.
|
Michał Zieliński
|
5e
|
52
|
Ewa Olisiejko
|
3.
|
Dominik Lauryn
|
5a
|
51
|
Bogusława Kalinowska
|
KLASY VI – Maksymalna liczba punktów do zdobycia: 55
Lp.
|
Imię i nazwisko
|
Klasa
|
Punkty
|
Nauczyciel uczący
|
1.
|
Gaspar Mackiewicz
|
6c
|
53
|
Dorota Karmiłowicz
|
2.
|
Sebastian Tkaczyk
|
6a
|
50
|
Iwona Wiszniewska
|
3.
|
Hubert Gilant
|
6c
|
47
|
Dorota Karmiłowicz
|
KLASY VII – Maksymalna liczba punktów do zdobycia: 55
Lp.
|
Imię i nazwisko
|
Klasa
|
Punkty
|
Nauczyciel uczący
|
1.
|
Krzysztof Taraszkiewicz
|
7b
|
47
|
Marzena Wolska
|
2.
|
Paweł Michaluk
|
7d
|
45
|
Teresa Kozłowska
|
3.
|
Łukasz Wojczulis
|
7b
|
39
|
Marzena Wolska
|
Wyniki konkursu:
KLASY IV – Maksymalna liczba punktów do zdobycia: 60
Lp.
|
Imię i nazwisko
|
Klasa
|
Punkty
|
1.
|
Dagmara Hołoweńko
|
4a
|
60
|
2.
|
Maciek Kadysz
Franciszek Chrulski
Julia Chomicz
Mateusz Kusek
|
4b
4d
4b
4e
|
59
|
3.
|
Bartłomiej Ćwiek
|
4b
|
58
|
4.
|
Julia Kowalewska
|
4e
|
57
|
5.
|
Gabrysia Wowak
Urszula Zdancewicz
|
4b
4e
|
56
|
6.
|
Wiktor Łukaszewicz
Julia Dąbrowska
Hania Chodkiewicz
|
4e
4c
4b
|
55
|
7.
|
Kacper Zackiewicz
Bartosz Bołtrukanis
|
4a
4d
|
54
|
8.
|
Ksawier Spudzis
Daniel Buczyński
Jan Szeszko
|
4a
4b
4d
|
53
|
9.
|
Łucja Jacewicz
|
4c
|
52
|
10.
|
Amelia Bolesta
Kasia Pietkiewicz
|
4c
4b
|
51
|
11.
|
Wiktoria Syper
Patrycja Pawluczyk
Kacper Jagliński
|
4c
4b
4d
|
50
|
12.
|
Jacek Olszewski
|
4a
|
48
|
13.
|
Olaf Piszka
|
4e
|
46
|
14.
|
Veronica Żarnowska
|
4e
|
38
|
KLASY V – Maksymalna liczba punktów do zdobycia: 64
Lp.
|
Imię i nazwisko
|
Klasa
|
Punkty
|
1.
|
Joanna Bobrowska
|
5e
|
54
|
2.
|
Michał Zieliński
|
5e
|
52
|
3.
|
Dominik Lauryn
|
5a
|
51
|
4.
|
Rafał Zamaro
Oliwia Ćwikowska
|
5a
5b
|
50
|
5.
|
Nikodem Szmajda
|
5e
|
48.5
|
6.
|
Karolina Rytelewska
|
5b
|
44
|
KLASY VI – Maksymalna liczba punktów do zdobycia: 55
Lp.
|
Imię i nazwisko
|
Klasa
|
Punkty
|
1.
|
Gaspar Mackiewicz
|
6c
|
53
|
2.
|
Sebastian Tkaczyk
|
6a
|
50
|
3.
|
Hubert Gilant
|
6c
|
47
|
4.
|
Gabriel Kumiszcza
|
6c
|
43
|
KLASY VII – Maksymalna liczba punktów do zdobycia: 55
Lp.
|
Imię i nazwisko
|
Klasa
|
Punkty
|
1.
|
Krzysztof Taraszkiewicz
|
7b
|
47
|
2.
|
Paweł Michaluk
|
7d
|
45
|
3.
|
Łukasz Wojczulis
|
7b
|
39
|
4.
|
Michał Misiukiewicz
Adrian Marek Bugieda
|
7d
7d
|
37
|
5.
|
Aleksandra Bieluch
Julia Gwaj
Emil Piotrowski
|
7a
7c
7c
|
36
|
6.
|
Maciej Śliwiński
|
7d
|
33
|
7.
|
Paulina Opanowska
|
7c
|
30
|
8.
|
Marta Kossakowska
|
7c
|
28
|
9.
|
Natalia Żyła
|
7c
|
27
|
10.
|
Maria Osiecka
|
7c
|
23
|
11.
|
Kacper Ciepielewski
|
7c
|
22
|
|