W kwietniu 2018 roku zakończyła się suwalska szachowa liga szkolna 2017/2018r.
Zespołowo Szkoła Podstawowa nr 10 w Suwałkach zajeła II miejsce a indywidualnie I miejsce uczennica klasy trzeciej MARTA BRZOZOWSKA w kategorii wiekowej dziewcząt do lat 9 i młodsze , II miejsce uczeń klasy pierwszej WOJCIECH DOSZUTA w kategorii wiekowej chłopców do lat 9 i młodsi , I miejsce uczennica klasy piątej MAGDALENA BRZOZOWSKA w kategorii wiekowej do lat 11 i młodsze . Zawody odbywały się w formie 8 turniejów od września 2017r. do kwietnia 2018r.,w Szkole Podstawowej nr 11 w Suwałkach.
Turnieje rozgrywane były w trzech grupach wiekowych : Grupa A do lat 9 i młodsi, Grupa B do lat 11 i młodsi , Grupa C do la 13+ gimnazja .
Wyniki drużynowe : punkty z trzech grup wiekowych zaliczane były do punktacji szkoły po każdym turnieju( liczonych jest 3 zawodników w tym minimum 1 dziewczynka w każdej grupie wiekowej).
I miejsce SP nr 11 Suwałki 1270 punktów
II miejsce SP nr 10 Suwałki 877
III miejsce SP nr 7 Suwałki 724
IV miejsce SP Bakałarzewo 559
V miejsce SP nr 6 Suwałki 502
VI miejsce SP Jeleniewo 439
VII miejsce SP nr 5 Suwałki 380
VIII miejsce SP nr 2 Suwałki 361
IX miejsce SP nr 4 Suwałki 358
X miejsce SP Nowa Wieś 250
XI miejsce Przedszkole nr 7 Suwałki 173
XII miejsce GMK Suwałki 170
XIII miejsce SP Płociczno-Tartak 162
XIV miejsce Np. SP Koszarów 156
XV miejsce Gim. nr 5 Suwałki1 152
XVI miejsce SP Ełk 135
XVII miejsce SP nr 9 Suwałki 132
XVIII Akademia Dzieci Ciekawych Świata Suwałki 76
Wyniki indywidualne : każdemu zawodnikowi /zawodniczce zalicza się 7 najlepiej punktowanych turniejów. W kategorii do lat 9 i młodsi startowało 80 młodych szachistów , w tym 35 uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 10 w Suwałkach.
I miejsce uczennica klasy trzeciej MARTA BRZOZOWSKA
II miejsce uczeń klasy pierwszej WOJCIECH DOSZUTA
IV miejsce uczennica klasy trzeciej Aleksandra Wasilewska ,
V miejsce uczeń klasy pierwszej Przemysław Doszuta ,
V miejsce uczennica klasy pierwszej Oliwia Moczulska,
VI miejsce uczennica klasy pierwszej Martyna Moczulska,
VII miejsce uczeń klasy trzeciej Dominik Pupel,
VII miejsce uczennica klasy pierwszej Aleksandra Brzozowska,
X miejsce uczeń klasy pierwszej Paweł Pisarenko,
XI miejsce uczeń klasy pierwszej Bartosz Sabiński.
W kategorii do lat 11 i młodsi startowało 49 zawodników, w tym 4 osoby ze Szkoły Podstawowej
nr 10 w Suwałkach.
I miejsce uczennica klasy piątej MAGDALENA BRZOZOWSKA
VIII miejsce uczeń z klasy trzeciej Michał Niewiarowski
XIII miejsce uczeń z klasy czwartej Wojciech Ołów.
W kategorii do lat 13 + gimnazjum startowało 54 uczestników, w tym 7 uczniów naszej szkoły
VIII miejsce zajeła uczennica trzeciej klasy gimnazjum Patrycja Słabińska
IX miejsce zajeła uczennica klasy siódmej j Natalka Tarasiewicz
SERDECZNIE WSZYSTKIM GRATULUJEMY Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:none; mso-hyphenate:none; text-autospace:ideograph-other; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri","sans-serif"; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-fareast-font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-theme-font:minor-fareast; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:"Times New Roman"; mso-bidi-theme-font:minor-bidi;} |