Ścieżka powrotu

Start Siatkarski Ośrodek Szkolny

Reforma Edukacji

Fotogaleria


SOS
Młodzieżowa Akademia Siatkówki PDF Drukuj
 
 
SUKSS w Finale Mistrzostw Polski Młodzików PDF Drukuj
Finał Mistrzostw Polski w młodzieżowej piłce siatkowej to turniej do którego wiedzie długa droga i w którym uczestniczy 8 najlepszych zespołów w kraju. Aby znaleźć się w tej elicie należy rozegrać pierwszy etap – Mistrzostwa Województwa (awansują trzy zespoły), drugi - Ćwierćfinał Mistrzostw Polski (awansują dwa zespoły), trzeci - Półfinał Mistrzostw Polski (awansują dwa zespoły). Konkurencja jest bardzo duża i mocna bo w tym roku w kategorii młodzika udział brały aż 203 drużyny z całej Polski. Właśnie taką drogę przebyli siatkarze SUKSS Suwałki, którzy w dniach 23-24.04.2016r. we Wrocławiu wywalczyli awans do Finału Mistrzostw Polski Młodzików.
W Półfinale Mistrzostw Polski Młodzików we Wrocławiu uczestniczyły zespoły: SUKSS Suwałki, Gwardia Wrocław, AZS 2020 Częstochowa, Maraton-LNG Świnoujście. Turniej rozgrywany był systemem każdy z każdym.
W pierwszym meczu Suwalczanie spotkali się z zespołem AZS 2020 Częstochowa. Mecz był bardzo wyrównany i zakończył się wynikiem 2:1 dla Częstochowy (25:18, 21:25, 15:13).
Więcej…
 
Mistrzostwa Województwa w siatkówce PDF Drukuj
Gimnazjum nr 7 w Suwałkach Mistrzem Województwa Podlaskiego Gimnazjady w Piłce Siatkowej Chłopców.
10 marca 2016r. cieszyliśmy się z sukcesu siatkarzy SUKSS (Mistrzostwo Województwa Młodzików i Wicemistrzostwo Województwa Kadetów). Nie trzeba było długo czekać na kolejny sukces. Ci sami zawodnicy, uczniowie klas sportowych, reprezentowali Gimnazjum nr 7 w Suwałkach na Mistrzostwach Województwa Podlaskiego Gimnazjady w Piłce Siatkowej Chłopców. W drodze eliminacji wyłonione zostały cztery najlepsze gimnazja województwa, które spotkały się 10.03.2016r. w hali sportowej Zespołu Szkół nr 10 w Suwałkach, by walczyć o tytuł Mistrza Województwa. Gimnazjum nr 7 w Suwałkach, Gimnazjum nr 3 Augustów, Gimnazjum w Mońkach, Gimnazjum nr 15 w Białymstoku. Suwalscy siatkarze okazali się bezkonkurencyjni, wygrywając wszystkie mecze, nie tracąc ani jednego seta w całych rozgrywkach. Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrany został Jakub Zdancewicz z Gimnazjum nr 7 w Suwałkach. Zajmując pierwsze miejsce suwalczanie wywalczyli awans na Ogólnopolski Finał Gimnazjady w Piłce Siatkowej Chłopców, w którym spotka się 16 najlepszych szkół z całego kraju.
Wyniki meczów:
Więcej…
 
SUKSS 1 zwycięzcą Ogólnopolskiego Turnieju w Piłce Siatkowej Młodzików!!! PDF Drukuj

W dniach 6-8.11.2015r. w hali sportowej Zespołu Szkół nr 10 w Suwałkach odbył się Ogólnopolski Turniej w Piłce Siatkowej Młodzików, którego gospodarzem był Suwalski Uczniowski Klub Sportowy Siatkówki. W turnieju udział wzięły dwie drużyny gospodarzy SUKSS 1 i SUKSS 2 oraz UKS Suchanik Gdańsk, MUKS Gim-Net Mońki i MUKS 15 Białystok. Turniej rozgrywany był systemem każdy z każdym. Bardzo dobrze zaprezentowały się obie drużyny SUKSS. Zespół SUKSS 1 okazał się bezkonkurencyjny i wygrał wszystkie cztery mecze wynikiem 3:0. Miejsce drugie przypadło zespołowi z Gdańska, który przegrał tylko jeden mecz ze zwycięzcami turnieju. Miejsce trzecie zajął świetnie grający SUKSS 2, który przegrał 0:3 z SUKSS 1 i 1:3 z UKS Suchanik Gdańsk. Miejsce czwarte zajęła drużyna MUKS Gim-Net Mońki, miejsce piąte MUKS 15 Białystok.

Wyniki:

Więcej…
 
Akademia Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego w naszej szkole PDF Drukuj
W Zespole Szkół nr 10 w Suwałkach zainaugurowano działalność Akademii Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego, do której przystąpiły szkoły podstawowe nr 6, 9 i 10 z Suwałk oraz nr 3 z Gołdapi.  Akademia Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego w naszej szkole to kolejny krok w budowaniu solidnych fundamentów siatkówki w Suwałkach, w której, jak powiedziała Halina Walendzewicz, dyrektor SP 10 w Suwałkach „budujemy przyszłość sportu w Polsce”.
 Suwalska Akademia SOS jest jedną z trzech w województwie podlaskim i jedną ze 144, które zaplanowano w całym kraju. W inauguracji wzięły udział władze Polskiego Związku Piłki Siatkowej oraz  władze Suwałk z Łukaszem Kurzyną Zastępcą Prezydenta Suwałk na czele.
– Pomysł tworzenia Akademii SOSów jest podyktowany tym by zainspirować młodzież Szkół podstawowych do aktywności fizycznej oraz popularyzować grę w siatkówkę już od najmłodszych lat – mówił Prezes PZPS Paweł Papke, który wziął udział w uroczystości.
Więcej…
 
« pierwszapoprzednia1234następnaostatnia »

Strona 2 z 4


Copyright © 2013 SP nr 10 w Suwałkach. Webmaster: TG