Ścieżka powrotu

Start Siatkarski Ośrodek Szkolny

Reforma Edukacji

Fotogaleria


Błąd
  • JFolder::files: Ścieżka nie prowadzi do katalogu:
Uwaga
  • JW_SIG_PRG
SOS
SUKSS Mistrzem Województwa w siatkówce plażowej młodzików!!! PDF Drukuj
{gallery}fotogal13_14/gim13_14/36_plazowka{/gallery} 14.06.2014 na boiskach siatkówki plażowej przy Zespole Szkół nr 10 w Suwałkach odbył się Finał Mistrzostw Województwa Podlaskiego w siatkówce plażowej młodzików. Siatkarskie pary walczyły nie tylko o tytuł mistrza ale również o awans do Półfinału Mistrzostw Polski, którym premiowane były cztery pierwsze miejsca. W zawodach udział wzięło 12 drużyn z SUKSS Suwałki, MUKS Gim-Net Mońki, UKS Olimpijczyk Białowieża i MUKS Piętnastka Białystok. Tytuł Mistrza Województwa wywalczyła para z Suwałk w składzie Jakub Krupiński i Andrzej Nowiczenko. Miejsce drugie wywalczyła para z Białegostoku Krzysztof Białojan i Daniel Baranowski, miejsce trzecie i czwarte zajęli zawodnicy SUKSS Karol Duda i Jakub Makarewicz oraz Rafał Konopko i Jakub Mazur. Tym samym aż trzy suwalskie pary zagwarantowały sobie udział w Półfinale Mistrzostw Polski który odbędzie się w dniach 27-29.06.2014 w Starych Jabłonkach. Wszyscy zawodnicy SUKSS są uczniami Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego przy Gimnazjum nr 7 w Suwałkach.  Zawody sfinansowano ze środków Urzędu Miasta Suwałki.   
GRATULUJEMY!
 
"Dzień Otwarty" PDF Drukuj
Dnia 20 lutego 2014 roku w Zespole Szkół nr 10 w Suwałkach odbył się "Dzień Otwarty". Zawodnicy Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego wraz z trenerami przygotowali siatkarski tor przeszkód. Halę odwiedziło około 400 dzieci. Profesjonalny sprzęt S.O.S. służący na co dzień treningom siatkówki świetnie sprawdził się w grach i zabawach dla najmłodszych.
Atrakcyjność ćwiczeń sprawiła, że wszystkie dzieci chętnie w nich uczestniczyły. Przyjemnie było patrzeć na uśmiechnięte, czasami przejęte twarze maluchów. Słowa uznania należą się zawodnikom Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego za zaangażowanie w przygotowaniach i pomoc w organizacji.
 
Finał Mistrzostw Województwa Podlaskiego w Piłce Siatkowej PDF Drukuj
Dnia 16.02.2014 w hali sportowej II LO w Suwałkach odbył się Finał Mistrzostw Województwa Podlaskiego w Piłce Siatkowej Młodzików. Oprócz gospodarzy turnieju SUKSS Suwałki wystąpiły również drużyny: MUKS Gim-Net Mońki, BAS Białystok i BAS 2 Białystok. Nasi siatkarze zajęli drugie miejsce zdobywając tytuł wicemistrza województwa i awans do Ćwierćfinału Mistrzostw Polski, który odbędzie się w Olsztynie w dniach 7-8.03.2014.
Mogło być lepiej, mieliśmy apetyt na mistrzostwo ale niestety zjadła nas trema. Mimo wszystko nie poddajemy się i będziemy walczyć w ćwierćfinale. Wszyscy zawodnicy SUKSS są  uczniami Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego.

Wyniki Finału:
1. BAS Białystok
2. SUKSS Suwałki
3. MUKS Gim-Net Mońki
4. BAS 2 Białystok
 
Działalność Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego zainaugurowano w naszym Gimnazjum PDF Drukuj
W inauguracji wzięły udział władze Polskiego Związku Piłki Siatkowej oraz  władze Suwałk z Prezydentem Czesławem Renkiewiczem na czele.

Pomysł tworzenia SOS-ów jest  podyktowany tym, by zainspirować młodzież do aktywności fizycznej oraz popularyzować grę w siatkówkę  już od najmłodszych lat - powiedział wiceprezes PZPS Artur Popko.

Siatkarski Ośrodek Szkolny to efekt realizacji ogólnopolskiego projektu dotyczącego szkolenia dzieci i młodzieży w zakresie piłki siatkowej. Program polega m.in. na tworzeniu sieci ośrodków. W każdym województwie ma powstać przynajmniej jeden. Obejmie szkoleniem uczniów klas gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.
Więcej…
 
« pierwszapoprzednia1234następnaostatnia »

Strona 4 z 4


Copyright © 2013 SP nr 10 w Suwałkach. Webmaster: TG