Lp.
|
Nazwisko i imię ucznia
|
Klasa
|
Nazwa konkursu
|
Zajęte miejsce
|
Imię i nazwisko
nauczyciela przygotowującego
|
1.
|
Grzymkowska Urszula
Senda Paweł
Szyszko Karolina
Węgrzynowicz Miłosz
|
VI d
VI b
V e
V e
|
Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym
– etap rejonowy
|
I
|
Marek Grzybowski
|
2.
|
Grzymkowska Urszula
Senda Paweł
Szyszko Karolina
Węgrzynowicz Miłosz
|
VI d
VI b
V e
V e
|
Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym
– etap wojewódzki
|
VII
|
Marek Grzybowski
|
3.
|
Senda Paweł
|
VI b
|
Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym
– etap wojewódzki - indywidualnie
|
I
|
Marek Grzybowski
|
4.
|
Sztukowska Zuzanna
|
IV c
|
Międzyszkolny Konkurs Poezji Bożonarodzeniowej
|
Wyróżnienie
|
Bożena Ołdak
|
5.
|
Wierzbicki Michał
Senda Paweł
Ustasiak Albert
|
VI b
VI b
VI b
|
Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o św. Janie Pawle II. Jan Paweł II Świętym Będzie
|
I
II
wyróż
|
Bożena Ołdak
|
6.
|
Bogdanowicz Monika
Warczyńska Zofia
|
V b
IV b
|
Regionalny Dziecięcy Festiwal Piosenki Religijnej
|
I
wyróż
|
Bożena Ołdak
|
7.
|
Szczęsna Natalia
|
VI c
|
Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego „Ace Race”
|
II
|
Karmiłowicz Dorota
|
8.
|
Szczęsna Natalia
|
VI c
|
Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojezycznych
„How much…”
|
I
|
Karmiłowicz Dorota
|
9.
|
Węgrzynowicz Miłosz
Marczewski Oskar
Milewski Paweł
Bubieńczyk Weronika
Domoradzka Aleksandra
Tumialis Maciej
Urbanowicz Klaudia
|
V e
IV b
V e
V e
V e
V e
V e
|
Ogólnopolska Olimpiada Kreatywności Destinetion Imaginetion – Wroocław za najbardziej twórczy I unikatowy scenariusz
|
Nagroda specjalna
|
Romansewicz Agnieszka
Karczewska Joanna
|
10.
|
Murawko Oliwia
|
III c
|
Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny klas III
|
I
|
Zych Elżbieta
|
11.
|
Paciorkowska Wiktoria
|
II c
|
Międzyszkolny Konkurs Recytatorski kl. II – III
|
I
|
Czywilis Elżbieta Drażba Małgorzat
|
12.
|
Bołtrukanis Bartosz
|
I b
|
Międzyszkolny Konkurs Recytatorski
kl. I
|
III
|
Kornyszko Maria
|
13.
|
Bołtrukanis Bartosz
|
I b
|
Konkurs Literacki „Koloryt A. Wierusza-Kowalskiego”
|
I
|
Bołtrukanis Katarzyna
Kornyszko Maria
|
14.
|
Kamińska Patrycja
|
V a
|
Międzyszkolny Konkurs Plastyczno – Literacki „Mity greckie w komiksie”
|
III
|
Iwanowska Marzena
|
15.
|
Kowalewska Julia
|
I e
|
Międzyszkolny Konkurs Literacki
„Czy znasz tę książkę”
|
II
|
Siedlecka Urszula
|
16.
|
Gieniul Wiktoria
|
I c
|
- „ -
|
wyróż
|
Daniłowicz Małgorzata
|
17.
|
Łukaszewicz Wiktoria
|
I b
|
- „ -
|
wyróż
|
Kornyszko Maria
|
Lp.
|
Nazwisko i imię ucznia
|
Klasa
|
Nazwa konkursu
|
Zajęte miejsce
|
Imię i nazwisko
n-la przygotowującego
|
18.
|
Kamińska Patrycja
|
V a
|
Rejonowy Konkurs Literacki
„Ale bajka”
|
wyróż
|
Iwanowska Marzenna
|
19.
|
Suchocka Martyna
|
V e
|
- „ -
|
wyróż
|
Romansewicz Agnieszka
|
20.
|
Kamińska Patrycja
|
V a
|
Rejonowy Konkurs Mitologiczny
„Po nici Ariadny do stajni Augiasza”
|
wyróż
|
Iwanowska Marzenna
|
21.
|
Zdancewicz Urszula
|
I e
|
Miejski Konkurs „Moje miasto Suwałki”
|
I
|
Siedlecka Urszula
|
22.
|
Palanis Patrycja
|
„0” a
|
Miejski Konkurs „Mój ukochany miś”
|
I
|
Kropiewnicka Anna
|
23.
|
Guzy Michalina
|
„0” a
|
Międzyszkolny Konkurs Recytatorski klas zerowych
|
II
|
Kropiewnicka Anna
|
24.
|
Iwanowski Adrian
Gabrycka Gabriela
Palanis Patrycja
Ostrowska Gabriela
Fiszer Weronika
Bartłomiej Daniel
|
„0” a
|
Międzyszkolny Konkurs Plastyczny
klas zerowych
|
II
III
|
Kropiewnicka Anna
|
25.
|
Cyran Gabriela
Jodzio Izabela
|
V e
V e
|
Powiatowy Konkurs Filmowy
„Prosto ze szkoły”
|
III
|
Romansewicz Agnieskza
|
26.
|
Meller Jakub
|
V d
|
II Miejski Konkurs
„Moje miasto Suwałki”
|
I
|
Bołtrukanis Katarzyna
|
27.
|
Wołczek Wiktoria
|
V d
|
IV Rejonowy Konkurs Mitologiczny
„Po nici Ariadny do stajni Augiasza”
|
III
|
Bołtrukanis Katarzyna
|
28.
|
Remelski Mikołaj
|
V d
|
Międzyszkolny Konkurs o życiu i twórczości Marii Konopnickiej” pod patronatem Prezydenta Miasta Suwałk
|
IV
|
Bołtrukanis Katarzyna
|
29.
|
Aleksandrowicz Michał
|
V d
|
V
|
Bołtrukanis Katarzyna
|
30.
|
Ołów Magdalena
|
VI d
|
XV Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny Klas VI
|
II
|
Fabisiak Bożena
|
31.
|
Perkowska Maryla
|
VI c
|
Międzyszkolny Konkurs o życiu i twórczości Marii Konopnickiej” pod patronatem Prezydenta Miasta Suwałk
|
III
|
Fabisiak Bożena
|
32.
|
Karczewski Oskar
Chomicz Karolina
|
IV b
IV b
|
Rejonowy Konkurs Recytatorski „Apetyt na wiersze Wandy Chotomskiej”
|
II
wyróż
|
Fabisiak Bożena
|
33.
|
Ratajczak Iga
|
VI c
|
XII Międzyszkolny Konkurs
Jednego Wiersza
|
wyróż
|
Fabisiak Bozena
|
34.
|
Bogdanowicz Monika
|
V b
|
X Edycja Międzynarodowego Konkursu Piosenki Anglojęzycznej „Sing, Sang, Sung”
|
II
|
Bogusława Kalinowska
|
35.
|
Paciorkowska Wiktoria
|
II c
|
II Miejski Konkurs „Moje miasto Suwałki”
|
wyróż
|
Czywilis Elżbieta
Drażba Małgorzata
|