Nasze sukcesy_sp

Brawo Łukasz!!!
Z wielką radością informujemy, iż Łukasz Wojdat, uczeń klasy III B gimnazjum  został LAUREATEM Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego. Gratulujemy sukcesu i życzymy dalszych.

Brawo Karolina !!!
Z wielką radością informujemy, iż Karolina Sawicka, uczennica klasy III B gimnazjum po raz trzeci z rzędu została LAUREATKĄ wojewódzkiego Konkursu Języka Francuskiego. Gratulujemy spektakularnego sukcesu i życzymy dalszych.

Stypendia dla uczniów, listów gratulacyjne dla rodziców
W Suwalskim Ośrodku Kultury odbyła się w poniedziałek (30 października) gala wręczenia stypendiów, listów gratulacyjnych, nagród finansowych w ramach realizacji Programu „Zdolny Suwalczanin”. Stypendia za szczególne osiągnięcia w nauce i sporcie w roku szkolnym 2016/2017 otrzymało 102 uczniów suwalskich szkół. Gratulacje otrzymali również ich rodzice.

Stypendium Prezydenta Miasta Suwałk za szczególne osiągnięcia w nauce lub sporcie otrzymali: [pdf]

112 ratuje życie

alt10 lutego2017r.  uczniowie z klasy VI c : Maria Osiecka, Paulina Opanowska, Jakub Ruszewski, Mateusz Pietkiewicz, Marta Kossakowska, Kamila Podziewska, Olga Krakowska, Natalia Skindzier , Julita Gerwel wraz z p. Beata Zdancewicz uczestniczyli w podsumowaniu Wojewódzkiego Konkursu ,,112 ratuje życie” zorganizowanego przez Wojewodę Podlaskiego, Podlaskiego Kuratora Oświaty i Centrum Edukacji Nauczycieli w Suwałkach. Uczniowie  z naszej szkoły otrzymali III miejsce za przygotowanie scenki propagującej numer 112.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Konkurs "Patriotyzm współczesnego Polaka"

alt24 listopada w Suwalskim Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli odbyło się uroczyste wręczenie nagród dla laureatów konkursu „Patriotyzm współczesnego Polaka. Jestem Polakiem .Jestem z tego dumny.”

II miejsce zdobył Konrad Dąbrowski (III e), uczeń p. Urszuli Siedleckiej.

GRATULUJEMY!