Start Sukcesy

Nasze sukcesy_sp
Stypendia dla uczniów, listów gratulacyjne dla rodziców PDF Drukuj
W Suwalskim Ośrodku Kultury odbyła się w poniedziałek (30 października) gala wręczenia stypendiów, listów gratulacyjnych, nagród finansowych w ramach realizacji Programu „Zdolny Suwalczanin”. Stypendia za szczególne osiągnięcia w nauce i sporcie w roku szkolnym 2016/2017 otrzymało 102 uczniów suwalskich szkół. Gratulacje otrzymali również ich rodzice.

Stypendium Prezydenta Miasta Suwałk za szczególne osiągnięcia w nauce lub sporcie otrzymali: [pdf]

112 ratuje życie PDF Drukuj

alt10 lutego2017r.  uczniowie z klasy VI c : Maria Osiecka, Paulina Opanowska, Jakub Ruszewski, Mateusz Pietkiewicz, Marta Kossakowska, Kamila Podziewska, Olga Krakowska, Natalia Skindzier , Julita Gerwel wraz z p. Beata Zdancewicz uczestniczyli w podsumowaniu Wojewódzkiego Konkursu ,,112 ratuje życie” zorganizowanego przez Wojewodę Podlaskiego, Podlaskiego Kuratora Oświaty i Centrum Edukacji Nauczycieli w Suwałkach. Uczniowie  z naszej szkoły otrzymali III miejsce za przygotowanie scenki propagującej numer 112.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Konkurs "Patriotyzm współczesnego Polaka" PDF Drukuj

alt24 listopada w Suwalskim Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli odbyło się uroczyste wręczenie nagród dla laureatów konkursu „Patriotyzm współczesnego Polaka. Jestem Polakiem .Jestem z tego dumny.”

II miejsce zdobył Konrad Dąbrowski (III e), uczeń p. Urszuli Siedleckiej.

GRATULUJEMY!

Sukcesy naszych uczniów 2015/2016 PDF Drukuj

altSukcesy uczniów Szkoły Podstawowej nr 10 w Suwałkach
w konkursach międzyszkolnych, rejonowych, wojewódzkich, ogólnopolskich.pdf

Siatkarze SP 10 bezkonkurencyjni w czwórkach PDF Drukuj
altW SP 10 rozegrano Mistrzostwa Suwałk i jednocześnie ćwierćfinał Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Mini siatkówce chłopców w kat. czwórek. Bezkonkurencyjni okazali się chłopcy z SP 10 trenujący w SUKSS.

W roli sędziów wystąpili siatkarze I-ligowego Ślepska Karol Rawiak i Dawid Michel.

Chłopcy z SP 10 oraz zdobywcy drugiego miejsca chłopcy z SP 6 zagrają w Finale Grupy Północnej SZS (15.12., SP10).  MVP turnieju został Fabian Węcek (SP 10, na fot. z lewej).
Podopieczni Artura Łabacza wszystkie mecze wygrali po 2: 0, tylko w trzech, z ośmiu, setach stracili 10 i nieco więcej (13 i 14) punktów.
- Ci chłopcy prezentują poziom podobny to tego, jaki prezentowałem ja w ich wieku. W tym turnieju nie mieli sobie równych, ale to dopiero początek ich siatkarskiej przygody. Potencjał mają, oby go tylko wykorzystali – po zakończeniu turnieju mówił Dawid Michel, przyjmujący I-ligowego Ślepska, reprezentant Austrii od U-11, poprzez wszystkie kategorie wiekowe, aż po seniorów, w której rozegrał 30 spotkań.
Dodajmy, że drugim „sprawiedliwym” był także przyjmujący Ślepska Karol Rawiak, on jednak, jak sam przyznał, tak wcześnie gry w siatkówkę nie rozpoczynał.
MKS Ślepsk drużynom, które zajęły miejsca 1-2 przekazał „Złoty Bilet” na najbliższy mecz I ligi Ślepsk – TSV Sanok (sobota, g.16:00). Ponieważ chłopcy z SP 10 trenują w SUKSS współpracującym ze Ślepskiem mają wolny wstęp na wszystkie mecze I ligi rozgrywane w Suwałkach swój „Złoty Bilet” przekazali kolegom z SP 7, sklasyfikowanym ma miejscu trzecim.