Start Samorząd Uczniowski

PDF Drukuj
14.02.2019r. w naszej szkole działała poczta kwiatowo-walentynkowa. Podczas całego dnia wręczyliśmy około 140 róż z życzeniami, 30 serduszek z dedykacją i około 60 własnoręcznie robionych Walentynek. Dzień wcześniej - 13.02.2019r. - odbyła się dyskoteka walentynkowa. W miłej i przyjemnej atmosferze uczciliśmy to święto. W imieniu Samorządu Uczniowskiego bardzo dziękujemy wszystkim zaangażowanym za pomoc w przygotowaniach, a całej społeczności szkolnej za tak miłe przyjęcie i duże zainteresowanie akcją. Dziękujemy!!

PDF Drukuj
Dnia 18.12.2018r. delegacja Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły była na podsumowaniu IX Suwalskiej Kampanii Białej Wstążki. Zrealizowany przez nas film promujący tę kampanię wygrał nagrodę pieniężną. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym za pomoc i wsparcie.

PDF Drukuj

W dniu 14.12.2018r. na auli szkolnej odbyło się uroczyste podsumowanie akcji Biała Wstążka 2018. Podczas apelu złożyliśmy serdeczne podziękowania osobom zaangażowanym w przeprowadzenie tej kampanii, wyłoniliśmy dżentelmena szkoły w konkursie składającym się z trzech etapów. Pierwszy etap polegał na wyłonieniu jednego dżentelmena z każdej klasy, kolejnym był test składający się z kilkunastu pytań dotyczących savoir vivre, a ostatnim była prezentacja zachowań i napisanie zasad dżentelmena na tle szkoły.