Start Samorząd Uczniowski

Samorząd Uczniowski
Dnia 5 listopada w naszej szkole odbyła się dyskoteka szkolna. Przybyło na nią, aż 130 uczniów. Bawiliśmy się świetnie. Dyskoteka trwała od godz. 17 do 19. Obiecujemy, że następne dyskoteki będą równie udane.

Samorząd Uczniowski

11 listopada Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego brali również udział w części artystycznej szkolnych obchodów Święta Niepodległości. Ten wyjątkowy dzień uczciliśmy wspólnym oddśpiewaniem hymnu narodowego i krótkim przypomnieniem dziejów historii Polski.

Samorząd  Uczniowski

Samorząd Uczniowski z okazji Dnia Kobiet przygotował niespodziankę dla wszystkich kobiet i dziewcząt. Każda z nich otrzymała symboliczny kwiatek z życzeniami.

W naszej szkole zorganizowaliśmy zbiórkę pluszowych misiów dla dzieci z Oddziału Pediatrycznego Wojewódzkiego Szpitala im. Ludwika Rydygiera w Suwałkach. Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem i dzięki wielkiemu zaangażowaniu uczniów, Samorząd Uczniowski mógł przekazać pluszaki dzieciom.

14.02.2019r. w naszej szkole działała poczta kwiatowo-walentynkowa. Podczas całego dnia wręczyliśmy około 140 róż z życzeniami, 30 serduszek z dedykacją i około 60 własnoręcznie robionych Walentynek. Dzień wcześniej - 13.02.2019r. - odbyła się dyskoteka walentynkowa. W miłej i przyjemnej atmosferze uczciliśmy to święto. W imieniu Samorządu Uczniowskiego bardzo dziękujemy wszystkim zaangażowanym za pomoc w przygotowaniach, a całej społeczności szkolnej za tak miłe przyjęcie i duże zainteresowanie akcją. Dziękujemy!!