Ścieżka powrotu

Start

Reforma Edukacji

Fotogaleria


SportMistrzostwa szkoły w skoku wzwyż
altJak co roku w Szkole Podstawowej nr 10 odbyły się Mistrzostwa Szkoły w skoku wzwyż. W zawodach wzięło udział 17 uczestników. Najlepsi zawodnicy, którzy zdobyli miejsca od I do III w swojej kategorii otrzymało nagrody rzeczowe, zestawy do badmintona i tenisa stołowego. Nagrody ufundowała firma EL-Dach Wojciech Łozowski, któremu bardzo dziękujemy!!!

 

Więcej…
 
Mistrzostwa w Biegach Przełajowych
Dnia 23 marca 2017 roku na trasach przy Zespole Szkół nr 9 w Suwałkach, przy słonecznej pogodzie, odbyły się Mistrzostwa Suwałk w Drużynowych Biegach Przełajowych Szkół Gimnazjalnych. W zawodach udział wzięło pięć zespołów chłopców i cztery dziewcząt.
Trzy najlepsze drużyny chłopców i dziewcząt oraz sześciu pierwszych zawodników w swojej kategorii otrzymały awans do finału grupy północnej. Dziewczęta naszej szkoły ( Izabela Łada 3E, Magdalena Zygmunt 3E, Natalia Skrocka 3E, Martyna Karpińska 3E) wywalczyły trzecie miejsce. Dodatkowo Izabela Łada indywidualnie ustała na podium na III miejscu. Chłopcy zajęli V miejsce, drużynę reprezentowali: Patryk Harackiewicz 1d, Adrian Andruszkiewicz 1d, Łukasz Chałko 1d, Jakub Krzyżewski 1d, Krystian Makucha 3c,Artur Sawicki 3c, Michał Turek 3c, Marcin Miszkiel 3E.
Kolejne zawody w sobotę w Augustowie. Trzymajcie Kciuki !!!

 
Kolejne zwycięstwo badmintonistów

W dniach 18-19.03.2017 w Kępnie odbyły się Mistrzostwa Polski Województw Drużyn Mieszanych w Badmintonie w kategorii Juniorów i Młodzików.

Województwo rezprezentowali zawodnicy z naszej szkoły w kategorii Młodzik:

 

1. Grzegorz Hołub, kl. II C,

2. Mateusz Hołub, kl. I B, 

3. Gabriela Grosz, kl. II C

 


Wspólnie z zawodnikami Suwalskiego Klubu Badmntona i z Hubala Białystok
zdobyli brązowy medal.

  

Trener Jerzy Dołhan

Gratulujemy sukcesu!

 
Drużynowe Mistrzostwa Województwa Podlaskiego i Suwalskich Szkół Podstawowych
W dniu 18.02.2017roku w Suwałkach odbyły się Drużynowe  Mistrzostwa Województwa Podlaskiego i Suwalskich Szkół Podstawowych w szachach klas I-III. Szkołę Podstawową nr 10 reprezentowały godnie  dwie drużyny, zdobywając punkty do miejskiej i wojewódzkiej rywalizacji sportowej szkół podstawowych. Serdecznie wszystkim gratulujemy.
 W kategorii dziewcząt: Drużyna  zajęła III miejsce  województwie podlaskim a w Mistrzostwach Suwałk II miejsce -( Marta Brzozowska,  Aleksandra  Nieciecka,  Marianna Dąbrowska, Katarzyna Warczyńska )
 W kategorii chłopców: Drużyna  zajęła VIII miejsce w województwie podlaskim a w Mistrzostwach Suwałk IV miejsc- (Dominik Borkowski, Michał Niewiarowski, Piotr Szałaszwewicz, Dominik Pupel).
altalt
 
Zimowe Mistrzostwa Polski w Plywaniu

W dniach 03.03-05.03.2017r. w Lublinie odbyły się Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów 14 letnich w Pływaniu. Były to pierwsze zawody tej rangi w których mogli się ścigać uczniowie naszego Gimnazjum. W zmaganiach wzięło udział 681 zawodników z całej Polski, był to rekordowy wynik od wielu lat. Naszą szkołę reprezentowało 12 uczniów z klasy Id.

Na uwagę zasługują występy:

•    Karoliny Szyszko , która trzykrotnie zakwalifikowała się do finału A i dwukrotnie do B zajmując  szóste  miejsce na 50m stylem motylkowym i 200m stylem grzbietowym, dziesiąte na 50m stylem grzbietowym, czternaste na dystansie 100 i 200m stylem motylkowym
•    Aleksandra Domoradzka zakwalifikowała się czterokrotnie do finału B zajmując  XII miejsce na 50m stylem grzbietowym, XIII na 100m również stylem grzbietowym XVII na 200 i 400m stylem zmiennym,
•    Michał Owsiejew  raz płynął w finale B plasując się na bardzo dobrym 17 miejscu na tym wyczerpującym dystansie
•    Sztafety 4x100m stylem dowolnym dziewcząt w składzie Karolina Szyszko, Amelia Ciszewska Anna Ostrowska i Aleksandra Domoradzka  zajęła bardzo wysokie VIII miejsce,
•    Sztafeta 4x200m stylem dowolnym w składzie Michał Owsiejew, Maciej Tumialis, Kamil Życzkowski ze wsparciem ucznia Gimnazjum nr 4 Piotra Lenczewskiego zajęła XI miejsce

Serdecznie Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 10 z 28


Copyright © 2013 SP nr 10 w Suwałkach. Webmaster: TG