Ścieżka powrotu

Start Aktualności

Reforma Edukacji

Fotogaleria


Sport
Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w pływaniu PDF Drukuj
W dniach 02 -03.12.2016 na pływalni Aquapark w Suwałkach odbyły się Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w pływaniu, w których pomyślnie wystartowali uczniowie naszego gimnazjum. 
Podczas dwudniowych zmagań  indywidualnie zdobyli  27 medali: 11 złotych, 6 srebrnych i 10 brązowych.
Tytuł Mistrza Województwa uzyskali:
Aleksandra Domoradzka (kl. Id) – 100m st. grzbietowym, 100m st. zmiennym i 400m st. dowolnym,
Karolina Szyszko (kl. Id) – 50 i 100m st. motylkowym, 50m st. grzbietowym,
Amelia Ciszewska (kl. Id) – 50 i 100m st. klasycznym,
Michał Owsiejew (kl. Id) – 50m st. klasycznym i 400m st. dowolnym,
Paweł Milewski (kl. Id) – 50m st.motylkowym,
Więcej…
 
Siatkarze SP 10 bezkonkurencyjni w czwórkach PDF Drukuj
altW SP 10 rozegrano Mistrzostwa Suwałk i jednocześnie ćwierćfinał Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Mini siatkówce chłopców w kat. czwórek. Bezkonkurencyjni okazali się chłopcy z SP 10 trenujący w SUKSS.

W roli sędziów wystąpili siatkarze I-ligowego Ślepska Karol Rawiak i Dawid Michel.

Chłopcy z SP 10 oraz zdobywcy drugiego miejsca chłopcy z SP 6 zagrają w Finale Grupy Północnej SZS (15.12., SP10).  MVP turnieju został Fabian Węcek (SP 10, na fot. z lewej).
Podopieczni Artura Łabacza wszystkie mecze wygrali po 2: 0, tylko w trzech, z ośmiu, setach stracili 10 i nieco więcej (13 i 14) punktów.
- Ci chłopcy prezentują poziom podobny to tego, jaki prezentowałem ja w ich wieku. W tym turnieju nie mieli sobie równych, ale to dopiero początek ich siatkarskiej przygody. Potencjał mają, oby go tylko wykorzystali – po zakończeniu turnieju mówił Dawid Michel, przyjmujący I-ligowego Ślepska, reprezentant Austrii od U-11, poprzez wszystkie kategorie wiekowe, aż po seniorów, w której rozegrał 30 spotkań.
Dodajmy, że drugim „sprawiedliwym” był także przyjmujący Ślepska Karol Rawiak, on jednak, jak sam przyznał, tak wcześnie gry w siatkówkę nie rozpoczynał.
MKS Ślepsk drużynom, które zajęły miejsca 1-2 przekazał „Złoty Bilet” na najbliższy mecz I ligi Ślepsk – TSV Sanok (sobota, g.16:00). Ponieważ chłopcy z SP 10 trenują w SUKSS współpracującym ze Ślepskiem mają wolny wstęp na wszystkie mecze I ligi rozgrywane w Suwałkach swój „Złoty Bilet” przekazali kolegom z SP 7, sklasyfikowanym ma miejscu trzecim.
Więcej…
 
Turniej Talentów Siatkarskich PDF Drukuj
W dniach 19-20.11.2016r. w Białej Podlaskiej odbył się Turniej Talentów Siatkarskich Ośrodków Szkolnych regionu wschód. W zawodach uczestniczyły reprezentacje województw: podlaskiego, warmińsko-mazurskiego, lubelskiego i mazowieckiego. Województwo podlaskie zajęło drugie miejsce w kategorii klas pierwszych gimnazjów, pierwsze miejsce w kategorii klas drugich i trzecich gimnazjów oraz trzecie miejsce w kategorii klas pierwszych szkół ponadgimnazjalnych. W turnieju udział wzięło 120 zawodników. Wyróżnionych zostało 10 siatkarzy, a wśród nich  - Damian Krakowski. Serdecznie gratulujemy!!!!
 
I miejsce w zawodach badmintona PDF Drukuj
8 listopada odbyły się zawody w kategorii chłopców i dziewczyn szkół gimnazjalnych w Suwałkach.
Uczniowie naszego gimnazjum zdobyli I miejsce

w kategorii chłopców i dziewczyn.
Skład: Sebastian Jaroszczuk, Grzegorz Hołub, Jan Filipowicz,. Urszula Miszkiel, Gabriela Grosz Natalia Skrocka i Magdalena Ołów.
Gratulacje!
 
Turniej Grand Prix Młodzików w badmintonie PDF Drukuj
W dniach 27-30.10.2016r w Kępnie odbył się Turniej Grand Prix Młodzików. Grzegorz Hołub (kl. IIc) z Pawłem Cipielewskim zajęli III miejsce w grze podwójnej.
W zawodach startowali najlepsi zawodnicy z całego kraju.
GRATULUJEMY!

więcej na stronie Suwalskiego Klubu Badmintona
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 9 z 26


Copyright © 2013 SP nr 10 w Suwałkach. Webmaster: TG