Ścieżka powrotu

Start Aktualności

Reforma Edukacji

Fotogaleria


Sport
Zimowe Mistrzostwa Polski w Plywaniu PDF Drukuj

W dniach 03.03-05.03.2017r. w Lublinie odbyły się Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów 14 letnich w Pływaniu. Były to pierwsze zawody tej rangi w których mogli się ścigać uczniowie naszego Gimnazjum. W zmaganiach wzięło udział 681 zawodników z całej Polski, był to rekordowy wynik od wielu lat. Naszą szkołę reprezentowało 12 uczniów z klasy Id.

Na uwagę zasługują występy:

•    Karoliny Szyszko , która trzykrotnie zakwalifikowała się do finału A i dwukrotnie do B zajmując  szóste  miejsce na 50m stylem motylkowym i 200m stylem grzbietowym, dziesiąte na 50m stylem grzbietowym, czternaste na dystansie 100 i 200m stylem motylkowym
•    Aleksandra Domoradzka zakwalifikowała się czterokrotnie do finału B zajmując  XII miejsce na 50m stylem grzbietowym, XIII na 100m również stylem grzbietowym XVII na 200 i 400m stylem zmiennym,
•    Michał Owsiejew  raz płynął w finale B plasując się na bardzo dobrym 17 miejscu na tym wyczerpującym dystansie
•    Sztafety 4x100m stylem dowolnym dziewcząt w składzie Karolina Szyszko, Amelia Ciszewska Anna Ostrowska i Aleksandra Domoradzka  zajęła bardzo wysokie VIII miejsce,
•    Sztafeta 4x200m stylem dowolnym w składzie Michał Owsiejew, Maciej Tumialis, Kamil Życzkowski ze wsparciem ucznia Gimnazjum nr 4 Piotra Lenczewskiego zajęła XI miejsce

Serdecznie Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

 
Półfinał Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Pływaniu Drużynowym PDF Drukuj

altDnia 11.02. 2017 na Pływalni CSiR w Augustowie odbył się półfinał Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Pływaniu Drużynowym. Naszą szkołę godnie reprezentowały 2 zespoły. Zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców zajęliśmy I miejsce i awans do finału wojewódzkiego.

Drużyna dziewcząt: 1.Julia Gwaj , Natalia Żyła, Zuzanna Sztukowska, Paulina Opanowska, Weronika Nieszczerzewska, Julita Gerwel, Dominika Burdyn,  Maria Osiecka, Sara Zapolska ( uczennice klasy 6c) i Joanna Bobrowska, Martyna Węgrzynowicz, Zuzanna Żuk, Wiktoria Palanis ( uczennice z klasy 4e)

Na szczególne uznanie zasługują dziewczęta: Zuzanna Sztukowska, Sara Zapolska, Natalia Żyła ,Julia Gwaj, Dominika Burdyn, Weronika Nieszczerzewska, one uplasowały się na podium.

Drużyna chłopców: Bartosz Birk, Emil Piotrowski, Norbert Marcinkiewicz, Jakub Ruszewski, Mateusz Pietkiewicz, Patryk Truchan (uczniowie klasy 6c), Marcin Szmajda( uczeń klasy 5c) oraz Nikodem Szmajda, Michał Zieliński, Borys Szczepaniak, Wiktor Ciepielewski( uczniowie klasy 4e)

Wśród chłopców miejsca na podium zajeli: Bartosz Birk, Norbert Marcinkiewicz, Emil Piotrowski, Marcin Szmajda, Mateusz Pietkiewicz.

Finał wojewódzki odbędzie się 8.03.2017 na tej samej pływalni. Trzymamy kciuki .

alt

 
Ogromny sukces naszych badmintonistów! PDF Drukuj

W grudniu 2016r. w Białymstoku odbyły się Mistrzostwa Polski
w badmintonie.

I miejsce  Drużynowe Mistrzostwa Polski
w kategorii Młodzików wywalczyli:

   Grzegorz Hołub

   Mateusz Hołub

   Jan Filipowicz

 

II miejsce Drużynowe Mistrzostwa Polski w kategorii Junior młodszych wywalczył

   Sebastian Jaroszczuk

 
IV miejsce Dużynowe Mistrzostwa Polski
w kategorii Młodziczczek wywalczyły:

 

     Gabryjela Grosz

     Magdalena Ołów

     Natalia Skindzier  

Trenerzy: Jerzy Szuliński, Jerzy Dołhan

Gratulujemy zwycięzcom i trenerom!

 
Finał Grupy Północnej w Piłce Siatkowej Chłopców Szkół Podstawowych PDF Drukuj
alt15 grudnia 2016 roku odbył się Finał Grupy Północnej w Piłce Siatkowej Chłopców Szkół Podstawowych, mecz pomiędzy SP 10 Suwałki a SP 3 Augustów. Podczas meczu zorganizowaliśmy akcję charytatywną "Dzieci dzieciom". Zbieraliśmy: artykuły papiernicze, gry planszowe, puzzle, pluszaki, książki. Zebrane podarunki przekazaliśmy dzieciom przebywającym na Oddziale Chirurgii Szpitala Wojewódzkiego im. Ludwika Rydygiera w Suwałkach.


alt


 
Dobry weekend SUKSS Suwałki PDF Drukuj

W ubiegły weekend drużyny SUKSS rozgrywały mecze aż w trzech kategoriach: młodzików, kadetów i seniorów.

W sobotę 3 grudnia drużyna kadetów SUKSS 1 Suwałki, prowadzona przez Bartosza Jasińskiego, grała w Augustowie z drużyną UKS Centrum Augustów. Dwa pierwsze sety to ogromna przewaga suwalskiej drużyny i pewna wygrana 25:15 i 25:9. Niestety w trzecim secie nastąpiło rozluźnienie i brak koncentracji co skończyło się przegraną 26:24. Czwarty set zakończył się zwycięstwem suwalczan 25:20.

Wynik: SUKSS Suwałki – UKS Centrum Augustów 3:1 (25:15, 25:9, 24:26, 25:20)

                Tego samego dnia =>> więcej
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 8 z 26


Copyright © 2013 SP nr 10 w Suwałkach. Webmaster: TG