Ścieżka powrotu

Start Aktualności

Reforma Edukacji

Fotogaleria


Sport
Zawody VICTOR POLISH YOUTH INTERNATIONAL 2017 PDF Drukuj
Zawodnicy Suwalskiego Klubu Badmintona brali udział w zawodach.
VICTOR POLISH YOUTH INTERNATIONAL 2017
Part of VICTOR POLISH INTERNATIONAL
21-23.09.2017 Imielin woj. Sląskie

Jan Filipowicz  klasa II gimnajum II miejsce w grze pojedynczej w kategorii U15 Młodzik
Jan Filipowicz w grze podwójnej II miejsce z partnerem Sebastian Lenczewski U15
Mateusz Hołub klasa II gimnazjum I miejsce w grze podwójnej z partnerem Michał Aleksandrowicz w kategorii  U15
Natalia Skindzier VII  I miejsce w grze podwójnej w kategorii Młodzik Młodszy U13 z partnerką Natalią Lenczewską

Trener Jerzy Dołhan
 
Biegi Sztafetowe o Puchar Urzędu Marszałkowskiego PDF Drukuj
22.09.2017r. w Białymstoku, uczniowie naszej szkoły wzięli udział w  Biegach Sztafetowych o Puchar Urzędu Marszałkowskiego.

Nasza szkołę reprezentowali:

Chłopcy Sztafeta Szwedzka SP:
1. Jakub Królczyk 100m
2.Michał Zieliński 200m
3.Marcin Szmajda 300m
4.Oliwier Beczkowski 400m
Drużyna zajeła 3 miejsce!!!- GRATULUJEMY!!!

Dziewczęta Sztafeta Szwedzka SP:
Więcej…
 
Finał czwartków lekkoatletycznych PDF Drukuj
Uczeń pani Grygoruk - Jakub Królczyk w finale ogólnopolskim czwartków lekkoatletycznych zajął 2 miejsce i został wicemistrzem Polski
 
XVII Podlaska Gimnazjada PDF Drukuj
Bardzo udane starty w XVII Podlaskiej Gimnazjadzie im. S.Baszenia zanotowali uczniowie klasy sportowej o profilu lekkoatletycznym.
Marcin Miszkiel zajął pierwsze miejsce w biegu na 100 metrów z wynikiem 11,34.
W skoku w dal uplasował się na drugiej lokacie skacząc na odległość 5,94.
Natomiast Izabela Łada wygrała skok w dal dziewcząt z wynikiem 5,03.



 
Szkoła podstawowa nr 10 szósta w Polsce w siatkówce chłopców PDF Drukuj

altW dniach 25-28 maja 2017 r. odbył się Ogólnopolski Finał Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej Chłopców.

Do Głuchołazów przyjechali Mistrzowie 16 województw.

Po trzydniowych zmaganiach zawodnicy Suwałk uplasowali się na szóstym miejscu w kraju.

Skład zespołu:

Adam Balukiewicz, Oliwier Jurkun, Patryk Ostaszewski, Fabian Węcek, Adrian Bugieda, Adrian Stankiewicz, Maciej Śliwiński, Dominik Bartłomiej, Adrian Chołoweńko, Eryk Murawko, Jakub Siedlecki, Paweł Michaluk.
Trenerem jest Artur Łabacz.



Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 7 z 28


Copyright © 2013 SP nr 10 w Suwałkach. Webmaster: TG