Ścieżka powrotu

Start Aktualności

Reforma Edukacji

Fotogaleria


Sport
Szkoła Podstawowa nr 10 w Suwałkach najlepsza w województwie w siatkówce chłopców. PDF Drukuj
altZłoty medal i jednocześnie tytuł Mistrza Województwa Podlaskiego w siatkówce chłopców zdobyli zawodnicy SP nr 10 w Suwałkach wygrywając 2:0 z SP nr 34 z Białegostoku. Najlepszym zawodnikiem suwalskiego zespołu został Oliwier Jurkun, a MVP Igrzysk Młodzieży szkolnej Patryk Ostaszewski.
W szerokim finale Igrzysk Województwa Podlaskiego w siatkówce chłopców uczestniczyło 8 zespołów wyłonionych w igrzyskach powiatowych, a następnie w półfinałach wojewódzkich. Turniej finałowy Igrzysk został rozegrany w sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 w Mońkach z udziałem czterech najlepszych zespołów: SP nr 2 z Moniek, SP nr 4 z Bielska Podlaskiego, SP nr 34 z Białegostoku i SP nr 10 z Suwałk.          
 
                                                                        alt
Więcej…
 
Mistrzostwa szkoły w skoku wzwyż PDF Drukuj
altJak co roku w Szkole Podstawowej nr 10 odbyły się Mistrzostwa Szkoły w skoku wzwyż. W zawodach wzięło udział 17 uczestników. Najlepsi zawodnicy, którzy zdobyli miejsca od I do III w swojej kategorii otrzymało nagrody rzeczowe, zestawy do badmintona i tenisa stołowego. Nagrody ufundowała firma EL-Dach Wojciech Łozowski, któremu bardzo dziękujemy!!!

 

Więcej…
 
Mistrzostwa w Biegach Przełajowych PDF Drukuj
Dnia 23 marca 2017 roku na trasach przy Zespole Szkół nr 9 w Suwałkach, przy słonecznej pogodzie, odbyły się Mistrzostwa Suwałk w Drużynowych Biegach Przełajowych Szkół Gimnazjalnych. W zawodach udział wzięło pięć zespołów chłopców i cztery dziewcząt.
Trzy najlepsze drużyny chłopców i dziewcząt oraz sześciu pierwszych zawodników w swojej kategorii otrzymały awans do finału grupy północnej. Dziewczęta naszej szkoły ( Izabela Łada 3E, Magdalena Zygmunt 3E, Natalia Skrocka 3E, Martyna Karpińska 3E) wywalczyły trzecie miejsce. Dodatkowo Izabela Łada indywidualnie ustała na podium na III miejscu. Chłopcy zajęli V miejsce, drużynę reprezentowali: Patryk Harackiewicz 1d, Adrian Andruszkiewicz 1d, Łukasz Chałko 1d, Jakub Krzyżewski 1d, Krystian Makucha 3c,Artur Sawicki 3c, Michał Turek 3c, Marcin Miszkiel 3E.
Kolejne zawody w sobotę w Augustowie. Trzymajcie Kciuki !!!

 
Kolejne zwycięstwo badmintonistów PDF Drukuj

W dniach 18-19.03.2017 w Kępnie odbyły się Mistrzostwa Polski Województw Drużyn Mieszanych w Badmintonie w kategorii Juniorów i Młodzików.

Województwo rezprezentowali zawodnicy z naszej szkoły w kategorii Młodzik:

 

1. Grzegorz Hołub, kl. II C,

2. Mateusz Hołub, kl. I B, 

3. Gabriela Grosz, kl. II C

 


Wspólnie z zawodnikami Suwalskiego Klubu Badmntona i z Hubala Białystok
zdobyli brązowy medal.

  

Trener Jerzy Dołhan

Gratulujemy sukcesu!

 
Drużynowe Mistrzostwa Województwa Podlaskiego i Suwalskich Szkół Podstawowych PDF Drukuj
W dniu 18.02.2017roku w Suwałkach odbyły się Drużynowe  Mistrzostwa Województwa Podlaskiego i Suwalskich Szkół Podstawowych w szachach klas I-III. Szkołę Podstawową nr 10 reprezentowały godnie  dwie drużyny, zdobywając punkty do miejskiej i wojewódzkiej rywalizacji sportowej szkół podstawowych. Serdecznie wszystkim gratulujemy.
 W kategorii dziewcząt: Drużyna  zajęła III miejsce  województwie podlaskim a w Mistrzostwach Suwałk II miejsce -( Marta Brzozowska,  Aleksandra  Nieciecka,  Marianna Dąbrowska, Katarzyna Warczyńska )
 W kategorii chłopców: Drużyna  zajęła VIII miejsce w województwie podlaskim a w Mistrzostwach Suwałk IV miejsc- (Dominik Borkowski, Michał Niewiarowski, Piotr Szałaszwewicz, Dominik Pupel).
altalt
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 7 z 26


Copyright © 2013 SP nr 10 w Suwałkach. Webmaster: TG