Ścieżka powrotu

Start

Reforma Edukacji

Fotogaleria


SportDrużynowe Mistrzostwa Polski w Badmintonie
W dniach 1-3.12.2017 w Białymstoku odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Polski.
Suwalski Klub Badmintona w kategorii młodzik U15 wywalczył I miejsce, drużynę reprezentowali uczniowie  naszej szkoły Mateusz Hołub i Jan Filipowicz.
W kategorii młodzik młodszy U13 wywalczyli III miejsce w drużynie występowała nasza uczennica Natalia Skindzier.
GRATULUJEMY!
Trener Jerzy Dołhan
 
Mistrzostwa Suwałk Igrzysk Dzieci
  W dniu 23.11.2017 w Szkołe Podstawowej nr 10 odbyły się Mistrzostwa Suwałk Igrzysk Dzieci w minisiatkówce czwórek chłopców. W zawodach uczestniczyło pięc druzyn z Suwałk : SP 2, SP 4, SP 6, SP 10, SP 11. Po zaciętej walce wygrała SP 10, która nie przegrała żadnego meczu. Do dalszej fazy rozgrywek awansowały dwa najlepsze zespoły SP 10 i SP 4. Najlepszym zawodnikiem turnieju  został uczeń SP 10 Gabriel Kumiszcza.

Więcej…
 
Najlepszy zawodnik turnieju
W dniach 18-19.11.2017r. w Nowym Dworze Mazowieckim odbył sie regionalny turniej talentów Siatkarskich Ośrodków Szkolnych. W zawodach uczestniczyły reprezentacje czterech województw: mazowieckiego, warmińsko - mazurskiego, lubelskiego i podlaskiego. Trenerem naszego województwa był Artur Łabacz. Miło nam poinformować, że najlepszym zawodnikiem turnieju wybrany został suwalczanin Patryk Harackiewicz (kl. II D).
Gratulujemy!!!
 
Międzynarodowy Turniej Grand Prix Festiwal Badmintona
W dniach 10-12.11.2017 w Warszawie odbył się Międzynarodowy Turniej Grand Prix Festiwal Badmintona,
w kategoriach junior U19 i młodzik U15. Oczywiście zawodnicy Suwalskiego Klubu Badmintona uczestniczyli w zawodach, naszą szkołę reprezentowali Mateusz Hołub i Jan FilipowiczMateusz Hołub wraz z partnerem Michałem Aleksandrowiczem okazali się najlepsi w grze podwójnej i wywalczyli złoty medal.
Trener Jerzy Dołhan
 
Mistrzostwa Suwałk w Tenisie Stołowym

W dniu 07.11.2017 r. odbyły się Mistrzostwa Suwałk w Tenisie Stołowym Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Drużyna w składzie: Andrulewicz Patryk, Andruszkiewicz Adrian, Iwanowicz Kacper, Senda Paweł zajęła I miejsce i awansowała do półfinału wojewódzkiego. Opiekunem drużyny jest Pan Andrzej Szuliński.
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 5 z 28


Copyright © 2013 SP nr 10 w Suwałkach. Webmaster: TG