Ścieżka powrotu

Start

Reforma Edukacji

Fotogaleria


SportSportowe spotkanie opłatkowe

11 grudnia na Hali OSiR odbyło się Sportowe spotkanie opłatkowe. Gośćmi na spotkaniu byli wszyscy sportowcyzrzeszeni w klubach i stowarzyszeniach suwalskich, a  gospodarzem  Suwalska Rada Sportu z Panem Prezydentem Miasta Suwałk na czele. Nas też tam nie zabrakło.
 
Narodowe Dni Badmintona
Nasze klasy sportowe brały udział w Narodowych Dniach Badmintona które odbyły się 4 i 5 grudnia. Oprócz zmagań sportowych były zabawy i konkursy, kiermasze a na zakończenie wizyta w Centrum Kopernika.
 
Jesienna Runda Podlaskiej Ligi Badmintona
Zakończyła się jesienna runda Podlaskiej Ligi Badmintona. Najlepsze wyniki uzyskali Mikołaj Bobowicz i Jan Szeszko.
 
Igrzyska Dzieci SZS w Badmintonie
Zakończyły Się Igrzyska Dzieci SZS w Badmintonie. Ostatecznie nasza drużyna zajęła w kategorii chłopców II miejsce i VII miejsce w kategorii dziewcząt. Awans do finałów w Białymstoku drużyna chłopców w składzie: Dominik Ułanowicz, Mikołaj Bobowicz, Mateusz Tumialis oraz Jan Szeszko  uzyskała po zwycięstwach w Mistrzostwach Suwałk oraz Grupy Północnej. na drugim miejscu w eliminacjach uplasowała się drużyna dziewcząt w składzie: Oliwia Siemińska, Zofia Matyszkiel, Julia Rojko oraz Nikola Siemińska. W Mistrzostwach Suwałk grała Oliwia Cipielewska oraz Julia Nieszczerzewska.
 
Udany weekend siatkarzy SUKSS Suwałki
W sobotę 2.12.2017r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 10 w Suwałkach odbył się turniej w ramach Mistrzostw Województwa w Piłce Siatkowej Młodzików. Na parkiecie rywalizowały cztery drużyny: SUKSS Suwałki 1, SUKSS Suwałki 2, UKS Mikolo Sokółka i UKS Centrum Augustów. Suwalczanie wygrali wszystkie cztery mecze. Aktualnie drużyna SUKSS Suwałki 1 zajmuje pierwsze miejsce
w tabeli Mistrzostw Województwa, natomiast drużyna SUKSS Suwałki 2 miejsce czwarte.
1. SUKSS Suwałki 1 – UKS Mikolo Sokółka        2:0 (25:19, 25:10)
2. SUKSS Suwałki 2 – UKS Centrum Augustów    2:0 (25:9, 25:13)
3. SUKSS Suwałki 1 – UKS Centrum Augustów    2:0 (25:9, 25:12)
4. SUKSS Suwałki 2 – UKS Mikolo Sokółka        2:1 (25:21, 23:25, 15:10)

Suwalczanie wystąpili w składzie:
SUKSS Suwałki 1:
Patryk Harackiewicz, Kacper Chmielewski, Adrian Andruszkiewicz, Jakub Krzyżewski, Paweł Popławski, Hubert Gryko (libero), Łukasz Chałko (kapitan), trener Marcin Orzechowski
SUKSS Suwałki 2:
Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 4 z 28


Copyright © 2013 SP nr 10 w Suwałkach. Webmaster: TG