Ścieżka powrotu

Start Aktualności

Reforma Edukacji

Fotogaleria


Sport
Wicemistrzynie Polski PDF Drukuj

W dniach14-15 grudnia w Białymstoku odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Polski w Badmintonie. Uczennice naszej szkoły zawodniczki Suwalskiego Klubu Badmintona w składzie: Karolina Jodzio, Ewelina Podziewska, Jolanta Szymańska i Beata Michaluk wywalczyły II miesce.  Pokonały UKS Hubal Białystok 4:1 i MKB Orlicz Suchedniów 3:2.
W finale ulegy 3:2  STB Energia Lubliniec.

 
GRATULUJEMY!
 
Mistrzostwa Suwałk w Futsalu Chłopców PDF Drukuj
Z udziałem siedmiu drużyn w Zespole Szkół nr 6 odbyły się Mistrzostwa Suwałk w futsalu chłopców Gimnazjów. Zwyciężyli faworyci, czyli chłopcy z Naszego Gimnazjum, którzy w finale pokonali kolegów z Gimnazjum nr 6. Te dwa zespoły reprezentować będą Suwałki w półfinale wojewódzkim. Królem strzelców został Maciej Janczulewicz PG 7 - 17 goli a najlepszym zawodnikiem turnieju - Wojciech Bil z PG 7. Oprócz wyróżnionych Naszą Szkołę reprezentowali: Krzysztof Sztukowski, Tomasz Rytelewski, Karol Zdanewicz, Mateusz Rojek, Hubert Maksimowicz, Krystian Sitko, Adrian Piekarski, Arkadiusz Dzikielewski.
Więcej…
 
Nasi siatkarze w Wałczu PDF Drukuj
W dniach 15-17 listopada w Zespole Szkół nr 1 w Wałczu odbył  się III Ogólnopolski Turniej w Mini Siatkówce Chłopców.
Impreza, jak co roku, zgromadziła jedne z najlepszych drużyn mini siatkówki chłopców z terenu całej Polski. Suwałki reprezentował SUKSS – uczniowie V klasy o profilu piłka siatkowa z Zespołu Szkól Nr 10. Nasi zawodnicy  pokonali ponad 500 km w jedną stronę, aby przez trzy dni walczyć w Wałczu o zwycięstwo. Nikt nie ukrywał, że towarzyski turniej stanowi ostatni sprawdzian przez rozgrywkami Kinder+Sport. Dlatego wszyscy przystąpili skoncentrowani i zdeterminowani, aby walczyć na 100% swoich możliwości.
W turnieju udział wzięło 36 zespołów. Rozegranych zostało 396 meczów na sześciu  boiskach.
SUKSS wygrywając  18  spotkań i przegrywając 4 zajął ostatecznie wysokie V miejsce. Nasi zawodnicy pokonali między innymi  silne drużyny z Gdańska, Warszawy , Bydgoszczy, Milicza,   Białegostoku  i  Szczecina. Turniej wygrała drużyna ze Zbąszynka przed Lęborkiem i Grudziądzem.
Suwałki reprezentowali: Michał Jarmołowski, Adrian Żukowaski, Oskar Chwieduk, Hubert Krupa, Miłosz Jaśkiewicz, Bartosz Pawluczyk, Albert Panasiewicz, Mateusz Rojek.

 
MISTRZOSTA SUWAŁK w piłce siatkowej chłopców gimnazjum PDF Drukuj

W dniach 12-14.11.2013r. w hali sportowej naszej szkoły odbyły się Mistrzostwa Suwałk Szkół Gimnazjalnych  w piłce siatkowej chłopców. W rozgrywkach udział  wzięło 7 drużyn: Gimnazjum nr 1 Suwałki, Gimnazjum nr 3 Suwałki, Gimnazjum nr 4 Suwałki, Gimnazjum nr 5 Suwałki, Gimnazjum nr 6 Suwałki, Gimnazjum nr 7 Suwałki i Gimnazjum Raczki. Eliminacje rozegrane zostały w dwóch grupach wyłonionych w drodze losowania, systemem „każdy z każdym”. Do finału awansowały po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy.
Ostatecznie drużyna naszego gimnazjum wywalczyła I miejsce, zdobywając tytuł mistrzowski. Na II miejscu podium znalazło się Gimnazjum nr 4, a na III Gimnazjum Raczki.
Najlepszym  zawodnikiem turnieju został wybrany Jakub Krupiński uczeń naszego gimnazjum.
Bardzo miłą niespodzianką było również ufundowanie przez organizatorów mini statuetek dla najlepszych zawodników z każdego zespołu. W drużynie Gimnazjum nr 7 to wyróżnienie otrzymał Karol Duda.
Serdecznie gratulujemy trenerowi i zawodnikom!
 
Finał Grupy Północnej w Indywidualnych Biegach Przełajowych- Augustów PDF Drukuj
Dnia 10 października 2013 roku na trasach leśnych w Augustowie, przy słonecznej pogodzie odbyły się półfinały województwa podlaskiego w biegach przełajowych szkół gimnazjalnych.
W zawodach uczestniczyło 120 zawodniczek oraz 153 zawodników z trzydziestu dwóch szkół z powiatów: augustowskiego, sejneńskiego, sokólskiego, suwalskiego. Piętnastu najlepszych z kazdego biegu uzyskało awans do finału wojewódzkiego.

Sześcioro najlepszych dziewcząt i chłopców zostało nagrodzonych dyplomami Szkolnego Związku Sportowego.

Z naszej szkoły awansowali:
Więcej…
 
« pierwszapoprzednia2122232425262728następnaostatnia »

Strona 26 z 28


Copyright © 2013 SP nr 10 w Suwałkach. Webmaster: TG