Start Aktualności

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Białymstoku PDF Drukuj
W dniu 12.12.2017 odbyły się finały Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Białymstoku. Szkołę Podstawową nr 10 z Suwałk reprezentowały dwie drużyny:
Drużyna chłopców w składzie:  Hołub Grzegorz, Hołub Mateusz, Filipowicz Jan i Ciepielewski Kacper. Zawodnicy bardzo dobrze się spisali i zdobyli I miejsce pokonując w finale Gimnazjum Marii Konopnickiej również z Suwałk.
Drużyna dziewczyn w składzie: Grosz Gabriela, Skindzier Natalia, Górska Anna i Juszkiewicz Aleksandra, również występowała w fazie eliminacyjnej Krakowska Olga.
Drużyna po zaciętym finale przegrała z gospodarzem turnieju Szkołą nr 32 z Białegostoku i uplasowała się na II miejscu.
Gratulacje dla zawodników za sportową rywalizację
na wszystkich zawodach badmintonowych.

Trener Jerzy Dołhan

Sportowe spotkanie opłatkowe PDF Drukuj

11 grudnia na Hali OSiR odbyło się Sportowe spotkanie opłatkowe. Gośćmi na spotkaniu byli wszyscy sportowcyzrzeszeni w klubach i stowarzyszeniach suwalskich, a  gospodarzem  Suwalska Rada Sportu z Panem Prezydentem Miasta Suwałk na czele. Nas też tam nie zabrakło.

Narodowe Dni Badmintona PDF Drukuj
Nasze klasy sportowe brały udział w Narodowych Dniach Badmintona które odbyły się 4 i 5 grudnia. Oprócz zmagań sportowych były zabawy i konkursy, kiermasze a na zakończenie wizyta w Centrum Kopernika.

Jesienna Runda Podlaskiej Ligi Badmintona PDF Drukuj
Zakończyła się jesienna runda Podlaskiej Ligi Badmintona. Najlepsze wyniki uzyskali Mikołaj Bobowicz i Jan Szeszko.

Igrzyska Dzieci SZS w Badmintonie PDF Drukuj
Zakończyły Się Igrzyska Dzieci SZS w Badmintonie. Ostatecznie nasza drużyna zajęła w kategorii chłopców II miejsce i VII miejsce w kategorii dziewcząt. Awans do finałów w Białymstoku drużyna chłopców w składzie: Dominik Ułanowicz, Mikołaj Bobowicz, Mateusz Tumialis oraz Jan Szeszko  uzyskała po zwycięstwach w Mistrzostwach Suwałk oraz Grupy Północnej. na drugim miejscu w eliminacjach uplasowała się drużyna dziewcząt w składzie: Oliwia Siemińska, Zofia Matyszkiel, Julia Rojko oraz Nikola Siemińska. W Mistrzostwach Suwałk grała Oliwia Cipielewska oraz Julia Nieszczerzewska.