Start

Fotogaleria

Sport

Mistrzostwa Suwałk w piłce siatkowej chłopców

altW dniu 12.02 i 15.02.2019 w SP 10 odbyły się Mistrzostwa Suwałk Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej chłopców. Zdecydowanie wszystkie swoje mecze wygrała Szkoła Podstawowa Nr 10. Drugie miejsce i awans do następnej rundy zapewnia sobie SP 2. Najlepszym zawodnikiem Mistrzostw Suwałk został wybrany Kacper Chmielewski z SP 10.

skład zespołu SP 10 Patryk Harackiewicz, Kacper Chmielewski, Paweł Popławski, Kacper Kowalewski, Michał Owsiejew, Jakub Meller, Łukasz Chałko, Adrian Andruszkiewicz, Patryk Ostaszewski, Oliwier Jurkun, Dominik Bartłomiej, Fabian Więcek, Paweł Michaluk

SP11 - SP2      0:2 (14:25, 26:28)

SP6 - SP7        2:1 (25:20, 23:25, 15:7)

W Olsztynie i Ostrowcu Świętokrzyskim odbyły się Zimowe Mistrzostwa Polski
 Wszyscy nasi reprezentanci walczyli o jak najlepsze lokaty niejednokrotnie bijąc rekordy życiowe oraz rekordy podlasia.
W Olsztynie startowali nasi 14 - latkowie w składzie: Bartosz Birk, Julia Gwaj, Zuzanna Sztukowska, Sara Zapolska oraz Natalia Żyła. Na starcie stanęło 556 zawodników w barwach 144 klubów. Rywalizacja z najlepszymi zawodnikami w kraju stała na bardzo wysokim poziomie.
Julia Gwaj  trenująca pod okiem Celiny Szmajdy.  Zajeła wysokie lokaty czterokrotnie dostajac sie do finalow B oraz wywalczyla final  A
- 9 miejsce w konkurencji 400 metrów stylem zmiennym z czasem 5:14.55.
- 12 miejsce w konkurencji 100 metrów stylem zmiennym z czasem 1:08.45.
• 14 miejsce w konkurencji 200 metrów stylem zmiennym 2:28.67.
• 18 miejsce  w konkurencji 100 metrów stylem klasycznym 1:16.45.
• 19  miejsce( eliminçje)  w konkurencji 200 metrów stylem klasycznym 2:47.56

W Ostrowcu Świętokrzyskim startował rocznik 2003. O tytuł Mistrza Polski w jednej z 40 konkurencji trzeba było rywalizować w gronie 469 zawodników. Klub  reprezentowali:
Więcej…

Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnego Związku Sportowego w Badmintonie
27-28 Listopada odbyły się Igrzyska Dzieci Szkolnego Związku Sportowego w Badmintonie oraz Igrzyska Młodzieży Szkolnej Szkolnego Związku Sportowego w Badmintonie.
Mistrzyniami województwa podlaskiego zostały dziewczęta młodsze,
a  pozostałe 3 drużyny (chłopcy młodsi, chłopcy starsi i dziewczęta starsze) zajęły II miejsca.
Serdeczne gratulacje!

Kolejna runda Podlaskiej Ligi Badmintona
10.11.2018 roku odbyła się kolejna runda Podlaskiej Ligi Badmintona. Turniej odbywał się w Białymstoku. Odbyło się 160 pojedynków, a udział brało ponad 100 zawodników. Suwalski Klub Badmintona reprezentowało 20 zawodników, są to uczniowie naszej szkoły. Graliśmy w kategoriach U-9, U-11 i U13. W kategorii „dziewięciolatków” najlepiej wypadła Helenka Malinowska z II E zajmując  2miejsce. W kategorii 11 lat turniej dziewcząt całkowicie zdominowała „10”. 1 miejsce Nicola Piotrowska z VIE przed Aleksandrą Wilczewska VD oraz Ania Kaszubą VE. Kategoria dziewcząt 13 lat wypadła podobnie – 1 miejsce zdobyła Wiktoria Banaszewska z VD przed Zosią Matyszkiel i Oliwią Siemińską z VIE. Dobrze wypadli chłopcy U-13  1 miejsce zajął Janek Szeszko pokonując w finale 2:1 po pasjonującym pojedynku Kacpra Węgrowskiego. Gratulacje należą się całej drużynie za waleczną postawę i świetny wynik.

Podsumowanie wojewódzkiej rywalizacji sportowej

20.09.2018r odbyło się podsumowanie wojewódzkiej rywalizacji sportowej o Puchar Urzędu Marszałkowskiego.
Nasza szkoła zajęła w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w klasyfikacji ogólnej 4 miejsce a w kategorii chłopców 1 miejsce!!!!
Natomiast w Igrzyskach Dzieci miejsce 6 w klasyfikacji ogólnej i również 1 miejsce kategorii chłopców!!!