Start Aktualności

Sport
Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnego Związku Sportowego w Badmintonie PDF Drukuj
27-28 Listopada odbyły się Igrzyska Dzieci Szkolnego Związku Sportowego w Badmintonie oraz Igrzyska Młodzieży Szkolnej Szkolnego Związku Sportowego w Badmintonie.
Mistrzyniami województwa podlaskiego zostały dziewczęta młodsze,
a  pozostałe 3 drużyny (chłopcy młodsi, chłopcy starsi i dziewczęta starsze) zajęły II miejsca.
Serdeczne gratulacje!

Kolejna runda Podlaskiej Ligi Badmintona PDF Drukuj
10.11.2018 roku odbyła się kolejna runda Podlaskiej Ligi Badmintona. Turniej odbywał się w Białymstoku. Odbyło się 160 pojedynków, a udział brało ponad 100 zawodników. Suwalski Klub Badmintona reprezentowało 20 zawodników, są to uczniowie naszej szkoły. Graliśmy w kategoriach U-9, U-11 i U13. W kategorii „dziewięciolatków” najlepiej wypadła Helenka Malinowska z II E zajmując  2miejsce. W kategorii 11 lat turniej dziewcząt całkowicie zdominowała „10”. 1 miejsce Nicola Piotrowska z VIE przed Aleksandrą Wilczewska VD oraz Ania Kaszubą VE. Kategoria dziewcząt 13 lat wypadła podobnie – 1 miejsce zdobyła Wiktoria Banaszewska z VD przed Zosią Matyszkiel i Oliwią Siemińską z VIE. Dobrze wypadli chłopcy U-13  1 miejsce zajął Janek Szeszko pokonując w finale 2:1 po pasjonującym pojedynku Kacpra Węgrowskiego. Gratulacje należą się całej drużynie za waleczną postawę i świetny wynik.

Podsumowanie wojewódzkiej rywalizacji sportowej PDF Drukuj

20.09.2018r odbyło się podsumowanie wojewódzkiej rywalizacji sportowej o Puchar Urzędu Marszałkowskiego.
Nasza szkoła zajęła w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w klasyfikacji ogólnej 4 miejsce a w kategorii chłopców 1 miejsce!!!!
Natomiast w Igrzyskach Dzieci miejsce 6 w klasyfikacji ogólnej i również 1 miejsce kategorii chłopców!!!
Gratulujemy!!!
Nasi uczniowie wystartowali w biegach sztafetowych.

Sztafeta szwedzka:
1. Mateusz Kusek
2. Igor Karczewski
3. Michał Przeborowski
4. Filip Miller
Sztafeta zajęła 5 miejsce!!!

W sztafecie olimpijskiej wystartowali:
1  Adrian Andruszkiewicz
2. Jakub Królczyk
3. Piotr Przeborowski
4. Bartosz Birk
Sztafeta zajęła 7 miejsce!!!
Wszystkim serdecznie dziękujemy, życzymy dalszych sukcesów sportowych
i udanego sezonu sportowego 2018/2019!!!

Mistrzostwa Województwa Kinder + Sport PDF Drukuj

W tegorocznej edycji Mistrzostw Województwa Kinder + Sport w mini siatkówce chłopców w kategorii „czwórek” wystartowało 19 drużyn z 10 klubów. Do turnieju finałowego, który odbył się w Suwałkach, awansowało 8 zespołów, w tym aż 2 z SUKSS.

Suwalczanie nie mieli sobie równych i pewnie sięgnęli po tytuł Mistrza Województwa, pokonując wszystkie drużyny 2:0. Skład drużyny: Gabriel Kumiszcza, Jakub Królczyk, Kacper Gibas, Piotr Przeborowski, Michał Misiukiewicz, Marcin Misiukiewicz. Trener chłopców z SUKSS jest Kamil Skrzypkowski

Ogólnopolski Finał Igrzysk Dzieci w Piłce Siatkowej PDF Drukuj
Uczniowie SP 10 zajęli XIV miejsce na Ogólnopolskim Finale Igrzysk Dzieci w Piłce Siatkowej "czwórek" chłopców. Mistrzostwa odbyły się 24-27 maja  w Głuchołazach, gdzie nasi uczniowie wygrali dwa mecze. Pozostałe mecze przegrali po walce w tie breaku. SP 10 reprezentowali: Gabriel Kumiszcza, Jakub Królczyk, Michał Misiukiewicz, Kacper Zackiewicz, Bartosz Borkowski, Patryk Bujakowski, Bartosz Harackiewicz, Marcin Misiukiewicz, Filip Sadowski i Adam Cherubin.