Start Aktualności Sportowiec Szkoły 2016

Sportowiec Szkoły 2016
altW dniu 23 maja 2016 r. Samorząd Uczniowski przeprowadził pierwszy w naszej szkole Plebiscyt "Sportowiec Szkoły 2016",  którego celem był wybór 10 najlepszych i najpopularniejszych sportowców szkoły. Nauczyciele wychowania fizycznego nominowali 16 uczniów z klas IV-VI. W głosowaniu wzięło udział 188 uczniów.
Podczas Dnia Sportu  - 1 czerwca uroczyście ogłoszono wyniki plebiscytu.
Zwycięzcą został Patryk Harackiewicz  - klasa VI D - nominowany przez Pana Kamila Skrzypkowskiego.
II miejsce zajął Marcin Szmajda - klasa IV C - nominowany przez Pana Łukasza Drucisa.
III miejsce zajął Miłosz Węgrzynowicz - klasa VI E -  nominowany przez Panią Celinę Szmajdę.
IV miejsce zajęli:
Zuzanna Sztukowska - klasa V C - nominowana przez Panią Celinę Szmajdę,
Patryk Ostaszewski  - klasa V D - nominowany przez Pana Artura Łabacza.
VI miejsce zajął  Oliwier Beczkowski - klasa IV B - nominowany przez Panią Annę Grygoruk.
VII miejsce zajęła  Karolina Szyszko - klasa VI E - nominowana przez Panią Celinę Szmajdę
VIII miejsce zajęli:
Jakub Królczyk  - klasa IV B - nominowany przez Panią Annę Grygoruk.
Julia Gwaj  - klasa V C - nominowana przez Panią Celinę Szmajdę.
X miejsce zajął  Gaspar Mackiewicz  – klasa IV C - nominowany przez Pana Mateusza Kuśmierza.
Wszystkim nominowanym sportowcom i laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów                                 alt