Ścieżka powrotu

Start Siatkarski Ośrodek Szkolny SUKSS 1 zwycięzcą Ogólnopolskiego Turnieju w Piłce Siatkowej Młodzików!!!

Reforma Edukacji

Fotogaleria


SUKSS 1 zwycięzcą Ogólnopolskiego Turnieju w Piłce Siatkowej Młodzików!!! PDF Drukuj

W dniach 6-8.11.2015r. w hali sportowej Zespołu Szkół nr 10 w Suwałkach odbył się Ogólnopolski Turniej w Piłce Siatkowej Młodzików, którego gospodarzem był Suwalski Uczniowski Klub Sportowy Siatkówki. W turnieju udział wzięły dwie drużyny gospodarzy SUKSS 1 i SUKSS 2 oraz UKS Suchanik Gdańsk, MUKS Gim-Net Mońki i MUKS 15 Białystok. Turniej rozgrywany był systemem każdy z każdym. Bardzo dobrze zaprezentowały się obie drużyny SUKSS. Zespół SUKSS 1 okazał się bezkonkurencyjny i wygrał wszystkie cztery mecze wynikiem 3:0. Miejsce drugie przypadło zespołowi z Gdańska, który przegrał tylko jeden mecz ze zwycięzcami turnieju. Miejsce trzecie zajął świetnie grający SUKSS 2, który przegrał 0:3 z SUKSS 1 i 1:3 z UKS Suchanik Gdańsk. Miejsce czwarte zajęła drużyna MUKS Gim-Net Mońki, miejsce piąte MUKS 15 Białystok.

Wyniki:

MUKS GIM-NET MOŃKI – SUKSS SUWAŁKI 2 1:3
MUKS 15 BIAŁYSTOK – UKS „SUCHANIK” GDAŃSK 3:0
UKS „SUCHANIK” GDAŃSK - SUKSS SUWAŁKI 2 3:1
MUKS 15 BIAŁYSTOK - MUKS GIM-NET MOŃKI 2:3
SUKSS SUWAŁKI 1 - SUKSS SUWAŁKI 2 3:0
UKS „SUCHANIK” GDAŃSK - MUKS GIM-NET MOŃKI 3:1
MUKS 15 BIAŁYSTOK - SUKSS SUWAŁKI 1 0:3
SUKSS SUWAŁKI 1 - MUKS GIM-NET MOŃKI 3:0
MUKS 15 BIAŁYSTOK - SUKSS SUWAŁKI 2 3:1
UKS „SUCHANIK” GDAŃSK - SUKSS SUWAŁKI 1 0:3
Nagrody Indywidualne:
Najlepszy rozgrywający: Bartosz Mikielski – SUKSS 1
Najlepszy przyjmujący: Radosław Chabrowski – UKS Suchanik Gdańsk
Najlepszy środkowy: Jakub Żuchowski - SUKSS 1
Najlepszy atakujący: Jakub Zdancewicz - SUKSS 1
Najlepszy libero: Dawid Rusak - SUKSS 1
MVP – Jakub Hołubowicz - SUKSS 1

Już w najbliższą niedzielę (15.11.2015r.) zapraszamy na mecz Mistrzostw Województwa kadetów SUKSS Suwałki – BAS II Białystok, który odbędzie się w hali sportowej Zespołu Szkół nr 10 w Suwałkach o godzinie 14:00.

 


Copyright © 2013 SP nr 10 w Suwałkach. Webmaster: TG