Ścieżka powrotu

Start Konkursy Konkurs filmowy „Prosto ze szkoły”

Reforma Edukacji

Fotogaleria


Konkurs filmowy „Prosto ze szkoły” PDF Drukuj
Uczniowie naszej szkoły po raz kolejny wzięli udział w konkursie filmowym „ Prosto ze szkoły” organizowanym przez Komendanta Miejskiego Policji w Suwałkach wraz  z Prezydentem Miasta Suwałk, Starostą Suwalskim oraz Wójtem Gminy Suwałki, Dyrektorem Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego i Kierownikiem Cinema Lumiere. Zadaniem uczestników było przygotowanie materiału filmowego, przedstawiającego sytuację w obszarze bezpieczeństwa, uzupełnionego odpowiednim hasłem lub poradą. Komisja Konkursowa oceniała filmy pod względem realizacji założonych celów, walorów profilaktycznych i edukacyjnych oraz sposobu przekazania treści, oryginalności pomysłu i waloru artystycznego, a także jakości materiału filmowego. Na tegoroczny konkurs wpłynęły 34 filmy. Uczennice Szkoły Podstawowej nr 10 w Suwałkach Gabriela Cyran – kl.V e i Izabela Jodzio – kl.V e zajęły III miejsce.
                                               
Gratulujemy
Zdjęcie pochodzi ze strony www.suwalki.info
 


Copyright © 2013 SP nr 10 w Suwałkach. Webmaster: TG