Ścieżka powrotu

Start Konkursy Międzyszkolny Konkurs Jednego Wiersza

Reforma Edukacji

Fotogaleria


Międzyszkolny Konkurs Jednego Wiersza PDF Drukuj

altDnia 15.06.2015r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Suwałkach odbyło się uroczyste podsumowanie XII edycji Międzyszkolnego Konkursu Jednego Wiersza. Uczniowie naszej szkoły po raz kolejny wzięli udział w konkursie, pokazali swoją wrażliwość, udowodnili, że potrafią spojrzeć na świat oczami wyobraźni, dostrzec w nim najważniejsze wartości. Najpiękniejsze wiersze zostały nagrodzone i umieszczone w pokonkursowym tomiku poezji. Autorami najciekawszych utworów są:

Michalina Domoradzka  - II miejsce, uczennica pani Beaty Zdancewicz

Iga Ratajczak – wyróżnienie, Zofia Warczyńska  - uczennice pani Bożeny Fabisiak

Paulina Klekowiecka – uczennica pani Marzenny Iwanowskiej

Adrian Andruszkiewicz, Julia Kawałko, Jakub Meller, Igor Jasielon i Mikołaj Remelski- uczniowie pani Katarzyny Bołtrukanis.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

 


Copyright © 2013 SP nr 10 w Suwałkach. Webmaster: TG