Ścieżka powrotu

Start Konkursy Miejski Konkurs "Moje miasto Suwałki"

Reforma Edukacji

Fotogaleria


Miejski Konkurs "Moje miasto Suwałki" PDF Drukuj
alt     Pokazanie najpiękniejszych zakątków Suwałk oraz promocja naszego miasta to główne cele Miejskiego Konkursu "Moje miasto Suwałki", organizowanego już po raz drugi przez Suwalski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli i objętego Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Suwałk. Wzięli w nim także udział uczniowie naszej szkoły, wcielając się w rolę reporterów. Jesteśmy dumni z tego, że odnieśli ogromny sukces!

     Reportaż Jakuba Mellera z kl. V d zajął I miejsce w kategorii prac uczniów klas IV – VI, a praca uczennic z kl. III c gimnazjum – Eweliny Podziewskiej i Aleksandry Łozowskiej zdobyła II miejsce w kategorii prac uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnzjalnych. Opiekunem Jakuba, Oli i Eweliny jest pani Katarzyna Bołtrukanis.

Uroczysta gala połączona z prezentacja prac konkursowych (na wszystkie kategorie konkursowe wpłynęło 191 prac) odbyła się 11 czerwca 2015r. w auli ZS nr 7 w Suwałkach. Nagrody oraz dyplomy wręczała Pani Prezydent Ewa Sidorek, która nie szczędziła pochwał i ciepłych słów pod adresem młodych twórców.

Serdecznie gratulujemy naszym utaletntowanym uczniom i życzymy im dalszych sukcesów!

 

Zwycięskie prace można obejrzeć na stronie internetowej Suwalskiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli.
  alt
 


Copyright © 2013 SP nr 10 w Suwałkach. Webmaster: TG