Wiosenne Zawody Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce
Dnia 26.05.2015 r. odbyły się Wiosenne Zawody Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce. Naszą szkołę reprezentowali: Martyna Karpińska, Izabela Łada, Patrycja Kundzicz, Wiktoria Kisłowska, Zuzanna Dzienisiewicz, Weronika Pułtorak ,Urszula Miszkiel Dawid Dzierżyk, Sebastian Jaroszczuk, Marcin Miszkiel oraz Rafał Konopko.
Izabela Łada wygrała bieg na 100 metrów, w skoku w dal Martyna Karpińska również zajęła pierwsze miejsce i dołożyła drugie w pchnięciu kulą, w rzucie oszczepem z dobrej strony pokazała się Urszula Miszkiel zajmując drugie miejsce. W biegu na 600 metrów Patrycja Kundzicz również zajęła drugą lokatę. Pośród chłopców drugie miejsce w biegu na 100 metrów zajął Marcin Miszkiel poprawiając swój ostatni rekord ustanawiając wynik 11,51, wygrał natomiast w skoku w dal z rezultatem 5,52 . Dawid Dzierżyk odniósł zwycięstwo w skoku wzwyż. Należy również pochwalić Rafała Konopko, który zajął trzecie miejsce w skoku w dal i drugie w biegu na 1000 metrów. Sebastian Jaroszczuk natomiast dołożył drugie miejsce w kuli oraz drugie w oszczepie. Na zakończenie zawodów odbyły się biegi sztafetowe dziewcząt oraz chłopców. Tutaj również pierwsze miejsca zajęła zarówno sztafeta dziewcząt jak i chłopców. Końcowy wynik mógł być tylko jeden. Szkoła zajęła pierwsze miejsce w ogólnej klasyfikacji.