Ścieżka powrotu

Start Konkursy Międzyszkolny konkurs przyrodniczy

Reforma Edukacji

Fotogaleria


Międzyszkolny konkurs przyrodniczy PDF Drukuj

 

 altaltaltalt

 W czwartek, 28. maja 2015 roku w naszej szkole odbyła się kolejna już edycja Międzyszkolnego Konkursu Przyrodniczego dla uczniów klas czwartych i piątych. W konkursie wzięło udział trzydziestu uczniów ze wszystkich szkół podstawowych w Suwałkach. Reprezentanci szkół musieli rozwiązać test konkursowy zawierający pytania z przyrody. Zadanie to, jak mówili po konkursie uczestnicy, nie było wcale łatwe.

Zwycięzcami tegorocznego konkursu w klasach piątych zostali:

ñ  IGOR PRZYBYLAK  - SP 6 – I miejsce

ñ  MATEUSZ KRACZAJ - SP 4 I DARIA BOBROWSKA - SP 11 – II miejsce (równorzędne)

ñ  MARIA ULIKOWSKA - SP 9 – III miejsce

W klasach czwartych zwyciężyli:

ñ  AMELIA KARŁOWICZ - SP 4 – I miejsce

ñ  AGATA PIETKIEWICZ - SP 7 – II miejsce

ñ  PIOTR KRZEMIŃSKI - SP 7 – III miejsce

Laureaci otrzymali atrakcyjne nagrody a wszyscy uczestnicy pamiątkowe dyplomy i upominki.

 

Konkurs był również okazją do wysłuchania ciekawej prelekcji pani Doroty Skórkiewicz – pracownika Nadleśnictwa w Suwałkach o lesie i jego mieszkańcach oraz o sposobach ochrony lasu przed różnorodnymi zagrożeniami
 


Copyright © 2013 SP nr 10 w Suwałkach. Webmaster: TG