Ścieżka powrotu

Start Konkursy Do you speak English fluently?

Reforma Edukacji

Fotogaleria


Do you speak English fluently? PDF Drukuj

altDnia 21.05.2015 odbył się konkurs leksykalno - gramatyczny z języka angielskiego „Do you speak English fluently?”.

W konkursie uczestniczyło 62 uczniów z klas 4-6.

 

Komisja w składzie:

1.     Dorota Karmiłowicz – przewodnicząca
2.     Bogusława Kalinowska – sekretarz
3.     Ewa Michniewicz – członek
 

Wyniki konkursu:

 

 

KLASY 4

 

Lp.

Imię i nazwisko

Klasa

Liczba punktów

1.

Fabian Węcek

IV d

55

2.

Łukasz Wojczulis

IV b

54

3

Mateusz Bobrowski

IV b

53

4.

Taraszkiewicz Krzysztof

IV b

53

5.

Julia Jarmołowicz

IV a

51

6.

Zofia Warczyńska

IV b

50

7.

Michał Misiukiewicz

IV d

50

8.

Maciej Śliwiński

IV d

50

9.

Aleksandra Martynko

IV b

49

10.

Julia Chmielewska

IV b

49

11.

Sara Zapolska

IV c

49

12.

Emil Piotrowski

IV c

48

13.

Marta Kossakowska

IV c

48

14.

Adrian Bugieda

IV d

47

15.

Opanowska Paulina

IV c

46

16.

Maria Osiecka

IV c

45

17.

Wiktoria Wiszniewska

IV a

44

18.

Julia Gwaj

IV c

44

19.

Wiktoria Aneszko

IV b

43

20.

Zuzanna Sztukowska

IV c

42

21.

Jakub Sawicki

IV a

41

22.

Adrian Hołeweńko

IV d

39

23.

Wanesa Gyglewska

IV a

38

24.

Natalia Żyła

IV c

33

25.

Natalia Hryniewiecka

IV b

32

26.

Bartosz Underlich

IV a

30

27.

Oliwier Jurkun

IV d

30

28.

Natalia Ciruk

IV b

27

29.

Chrościelewski Kacper

IV d

25

 

 

 

KLASY 5

 

 

Lp.

Imię i nazwisko

Klasa

Liczba punktów

1.

Michał Owsiejew

Vc

64

2.

Karolina Sawicka

Vb

56

3.

Natalia Kundzicz

Va

55

4.

Mikołaj Remelski

Vd

54

5.

Krzysztof Zimnicki

Vc

53

6.

Patrycja Kamińska

Va

51

7.

Paweł Milewski

Ve

48

8.

Julia Kawałko

Vd

48

9.

Łukasz Wojdat

Vb

46

10.

Julia Dębska

Va

46

11.

Karolina Szyszko

Ve

45

12.

Martyna Fiedorowicz

Vb

44

13.

Natalia Woronko

Ve

39

14.

Przemek Pacewicz

Va

39

15.

Gabriela Cyran

Ve

38

16.

Albert Kołodziej

Vc

31

17.

Amelia Ciszewska

Ve

29

18.

Jakub Jarmołowicz

Vb

26

19.

Monika Bogdanowicz

Vb

24

20.

Ola Woroniecka

Vd

22

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASY 6

 

 

Lp.

Imię i nazwisko

Klasa

Liczba punktów

1.

Maryla Perkowska

VI c

47

2.

Urszula Grzymkowska

VId

43

3.

Izabela Wojdat

VI c

36

4.

Natalia Spassówka

VI d

33

5.

Sandra Karmilowicz

VI d

32

6.

Natalia Szczęsna

VI c

32

7.

Paweł Senda

VI b

31

8.

Zuzanna Danilewicz

VI d

28

9.

Albert Ustasiak

VI b

27

10.

Iga Ratajczak

VI c

27

11.

Martyna Pułtotrak

VI b

26

12.

Patrycja Grabowska

VIb

25

13.

Michał Wierzbicki

VI b

23


 


Copyright © 2013 SP nr 10 w Suwałkach. Webmaster: TG