Nasi siatkarze bezkonkurencyjni
Suwalscy siatkarze bezkonkurencyjni w Międzynarodowym Turnieju Piłki Siatkowej w Daugavpils (Łotwa).
W dniach 24-26.04.2015r. w Daugavpils odbył się Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej młodzików. W turnieju wystartowały drużyny z Łotwy, Estonii i Polski. Nasze miasto reprezentowała drużyna Suwalskiego Uczniowskiego Klubu Sportowego Siatkówki, którego zawodnicy to uczniowie Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego przy Gimnazjum nr 7 w Suwałkach. Drużyna SUKSS okazała się bezkonkurencyjna wygrywając wszystkie mecze po 3:0 zajmując pierwsze miejsce.
Skład (na zdjęciu od lewej)
Dawid Rusak, Damian Krakowski, Jakub Hołubowicz, Mateusz Mendak, Jakub Zdancewicz, Jakub Żuchowski, Bartosz Nowialis, Michał Jurewicz, Bartosz Mikielski, Grzegorz Zawadzki.
Trenerami drużyny są Bartosz Jasiński i Artur Łabacz