Kolejny sukces młodych siatkarzy

altW dniu 21.02.2015r.  do Moniek zjechały najlepsze zespoły z województwa podlaskiego, gdzie został rozegrany towarzyski Turniej o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 w mini piłce siatkowej ,,dwójek” chłopców. W rozgrywkach wystartowało 30 zespołów z Moniek, Białegostoku ,Suwałk i Sokółki. Rozegrano 140 meczów, zawodnicy SUKSS Suwałki , a zarazem uczniowie IV klasy Szkoły Podstawowej nr 10 o profilu piłka siatkowa, zaprezentowali się z jak najlepszej strony. Wśród pierwszych dziesięciu sklasyfikowanych zespołów znalazły się trzy  pary z Suwalskiego Uczniowskiego Klubu Sportowego Siatkówki, natomiast ,,dwójka”  w składzie Patryk Ostaszewski i Oliwier  Jurkun została zwycięzcami turnieju, pokazując doskonałe umiejętności taktyczno- techniczne rzadko spotykane u zawodników w tym wieku. Trenerem złotych medalistów jest pan Artur Łabacz.