• JFolder::files: Ścieżka nie prowadzi do katalogu:
  • JW_SIG_PRG
Drodzy uczniowie suwalskich szkół
{gallery}fotogal14_15/26_ferie{/gallery}

Kalendarz zajęć i imprez FERIE 2015

26 stycznia rozpoczynają się zimowe ferie. Nadchodzi czas odpoczynku od nauki   i szkolnych obowiązków.

Ośrodek Sportu i Rekreacji, Biblioteka Publiczna, Muzeum Okręgowe oraz Suwalski Ośrodek Kultury, z myślą o Was, przygotowały szereg ciekawych zajęć: plastycznych, literackich, teatralnych, artystycznych i sportowo – rekreacyjnych. Zapraszam również do bezpłatnego korzystania z lodowiska przy Zespole Szkół nr 3 na Osiedlu Północ.

Informacji o ofercie szukajcie na szkolnych tablicach ogłoszeń oraz stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Suwałkach (www.um.suwalki.pl) i Waszych szkół.

Zachęcam do skorzystania z bogatej oferty zajęć i imprez, która gwarantuje aktywny wypoczynek i świetną zabawę. Życzę Wam, drodzy uczniowie, abyście odpoczęli, nabrali sił
i motywacji do dalszej nauki. Niech ferie umożliwią Wam pełne korzystanie z uroków zimy, dostarczą niezapomnianych wrażeń i wielu ciekawych przeżyć, a przede wszystkim niech będą bezpieczne i radosne.Udanych ferii.

Czesław Renkiewicz

Prezydent Miasta Suwałk