Ścieżka powrotu

Start Psycholog Rozkręcamy społecznie

Reforma Edukacji

Fotogaleria


Rozkręcamy społecznie PDF Drukuj
Młodzież naszej szkoły wzięła udział w akcji organizowanej przez stowarzyszenie „Mierz wysoko” ROZKRĘCAMY SPOŁECZNIE – MŁODZIEŻ LOKALNIE ZAANGAŻOWANA TWORZY FILMOWE REKLAMY SPOŁECZNE
Dzięki dofinansowaniu ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w tym roku realizowane są cykle warsztatów łączących film i działania społeczne.
W trzech miejscach w Polsce- w Nowym Tomyślu, Suwałkach oraz Koczargach grupy gimnazjalistów wzięły udział w cyklu warsztatów, podczas których poznali pierwsze tajniki sztuki  filmowej i jednocześnie zastanawiali się nad swoim miejscem w lokalnej społeczności.
Czy my, jako młodzi ludzie możemy tu coś zmienić? Czy nasz głos się liczy? TAK!
W ramach projektu „Rozkręcamy społecznie” wiemy, co nam się podoba w miejscu w którym żyjemy, a co wyobrażalibyśmy sobie inaczej i opowiemy o tym używając języka filmu. Reklama społeczna w postaci kilkuminutowego filmu jest już nakręcona, na prezentację filmu zapraszamy w połowie grudnia 2014roku.
Spotkania zakończą się lokalną prezentacją w każdej z miejscowości, podczas których wyświetlone zostaną przygotowane reklamy.

Projekt jest dofinansowany przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Realizowany będzie przy współpracy z lokalnymi partnerami: Fundacją „Ab Alio”, Miejską i Powiatową Biblioteką Publiczną w Nowym Tomyślu, Stowarzyszeniem Pastwisko.org oraz Stowarzyszeniem Odkrywamy Świat.

 


Copyright © 2013 SP nr 10 w Suwałkach. Webmaster: TG