Otrzęsiny klas pierwszych
22 października 2014 roku w naszej szkole odbyły się otrzęsiny klas I gimnazjum i nowych członków naszej kadry nauczycielskiej. Klasy zmagały się w konkurencjach artystycznych ( rysunek karykatury wychowawcy, projekt mundurku szkolnego), wiedzy o szkole, gracji, orientacji w terenie i innych. Walka była zacięta, poziom wyrównany. Po zakończeniu każdej z konkurencji jury i członkowie SU ogłaszali zwycięzcę danej konkurencji. Na zakończenie przewodniczący SU przyjął oficjalnie nowych uczniów w poczet naszej szkoły. Zabawa była przednia, wrażenia niezapomniane...
Jedno zadanie było przeznaczone dla naszych nowych nauczycieli. Było trochę kwaśne w smaku Zapewniło im to zaszczytne miejsce w społeczności gimnazjalnej.
Uwieńczeniem dnia była dyskoteka zorganizowana w gimnazjum. Młodzież miała możliwość sprawdzenia gibkości ciała i kończyn. Pot i rumieńce na twarzy świadczyły o ogromnym wysiłku wkładanym w tą jakże trudną czynność, a uśmiech świadczył o świetnej zabawie, którą zapewnili nam DJ Mentor i DJ Rouse.