Start Aktualności SUKCESY MŁODYCH SIATKARZY

• JW_SIG_PRG
SUKCESY MŁODYCH SIATKARZY

{gallery}fotogal13_14/sp13_14/23_suk_ml_siat{/gallery}
10 - 11 maja młodzi siatkarze naszej szkoły
wzięli udział w Turnieju „dwójek” o Puchar Prezesa SUKSS i eliminacjach wojewódzkich  Kinder+Sport w kategorii „trójek”.

W Pucharze Prezesa SUKSS Suwałki wystartowało 12 drużyn (uczniowie klas IV, kat. dwójek) z Suwałk, Ełku i Gołdapi. Po zaciętych meczach Puchar zdobyła drużyna SUKSS 1 (Łukasz Jurewicz i Adrian Andruszkiewicz), na drugim miejscu uplasował się zespół z Gołdapi, a na najniższym stopniu podium stanęli zawodnicy SUKSS 2 (Jakub Meller i Kacper Chmielewski).
W eliminacjach wojewódzkich Kinder + Sport, w kategorii klas piątych "trójki", wystartowało 8 zespołów z SUKSS Suwałki, BAS Białystok i SP 15 Białystok.
Triumfowała drużyna SUKSS 1 ( Michał Jarmołowski, Adrian Żukowski, Oskar Chwieduk,
Albert Panasiewicz )
, która wygrała wszystkie mecze, pokonując w finale 2:1 BAS Białystok. Tym samym suwalczanie uzyskali awans do Finału Mistrzostw Województwa Kinder+Sport, który odbędzie się 22.05.2014 w Białymstoku. Wszyscy wymienieni zawodnicy są uczniami klas sportowych siatkarskich SP10