• JFolder::files: Ścieżka nie prowadzi do katalogu:
  • JW_SIG_PRG
Zostań potencjalnym Dawcą szpiku i komórek macierzystych

Nazywam się Norbert. Mam 8 lat i uczę się w pierwszej klasie. Uwielbiam zwierzęta,

a jak wyzdrowieję, będę mieć psa. Po raz pierwszy zachorowałem 4 lata temu a od 3 lat jestem po przeszczepie szpiku kostnego. 24.02.2014r. dowiedziałem się o wznowie białaczki i z całych sił walczę by wygrać. Teraz jest trudniej, ale wierzę, że wyzdrowieję i wrócę do normalnego życia. Proszę zarejestruj się jako potencjalny dawca szpiku i podaruj szansę na życie mnie lub komuś innemu. Liczę na Was!

Norbi

* * * * *
Społeczność Zespołu Szkół nr 10 w Suwałkach przyłącza się do akcji Fundacji Promyk w Suwałkach i zwraca się z prośbą o wsparcie akcji pozyskiwania potencjalnych dawców komórek macierzystych dla Norberta.

Norbert Piekarski jest uczniem klasy I c Szkoły Podstawowej nr 10 w Suwałkach. Przed czterema laty miał dokonany przeszczep komórek macierzystych. W momencie, gdy był przygotowywany do przeszczepu, dawca nagle wycofał się i dlatego zabieg został wykonany od dawcy niezupełnie zgodnego. Niedawno nastąpił nawrót choroby i w bazie nie ma odpowiedniego dawcy. Dziecko nie ma dużo czasu, więc pilnie poszukujemy genetycznego bliźniaka.

27 kwietnia 2014 r. w Centrum 3, ul. Kościuszki 71 w Suwałkach (obok Urzędu Pracy) w godz. 10:00 - 16:00 organizowany jest dzień dawcy.        www.dkms.pl
{gallery}fotogal13_14/sp13_14/16_norb{/gallery}