Start Aktualności XI Spartakiada Integracyjna

XI Spartakiada Integracyjna

5 marca 2014 roku w Zespole Szkół nr 3 odbyła się XI Spartakiada Integracyjna. Szkoła Podstawowa nr. 10 jak co roku wystawiła 12 osobową ekipę zawodników składającą się z uczniów, którzy uczą się w klasach od 1 do 6. Opiekunami naszych zawodników byli Pani Halina Korzun i Marek Krejpcio. W spartakiadzie wystartowały ekipy z 6 Szkól Podstawowych, oraz Ośrodków Wychowawczych z Suwałk i Augustowa. W tym roku najlepsi okazali się Augustowianie. Ale i tak najważniejsza była wspaniała rywalizacja, dobra zabawa i integracja uczestników niepełnosprawnych ze sprawnymi rówieśnikami, którzy pomagali przy wykonywaniu konkurencji. Na koniec wszystkie drużyny otrzymały puchary za uczestnictwo, a każdy zawodnik złoty medal, nie zabrakło też dla każdego torby pamiątek i słodyczy. Za rok też na pewno wystartujemy.