Start Aktualności Konkurs literacki wydawnictwa Nowa Era

Konkurs literacki wydawnictwa Nowa Era
W związku z tym, ze mam w swojej klasie młode pisarki, postanowiłam zgłosić do ogólnopolskiego konkursu literackiego dwie moje uczennice Maję Szyszkowska i Anielę Baczewską. Konkurs został zorganizowany przez Wydawnictwo Nowa Era. Zadanie konkursowe polegało na opisaniu wizji przyszłego świata, tworząc relację z wyprawy w przyszłość. Nieposkromiona wyobraźnia, ciekawość, wnikliwość i spostrzegawczość pozwoliły uczennicom stworzyć wyjątkowe teksty. Prace zostały wysłane, teraz czekamy na wyniki i trzymamy mocno kciuki. Rezultatem konkursu będzie pięknie zilustrowana książka zawierająca 30 najlepszych opowiadań, wyłonionych przez profesjonalne jury. Szkoła laureata otrzyma certyfikat "Szkoła wspierająca talenty".
Elżbieta Zych