Start Aktualności DNI GIER PLANSZOWYCH

DNI GIER PLANSZOWYCH

Wiosna tuż, tuż, w związku z tym Samorząd Uczniowski naszej szkoły zorganizował w dniach 11-12 marca 2021 roku dni gier planszowych. Nasze zajęcia odbywały się w luźnej, przyjacielskiej atmosferze. Uczniowie klas integracyjnych w tym czasie mieli okazję zagrać w swoje ulubione gry planszowe. Wszyscy uczestnicy twierdzą, że warto w nie grać, ponieważ jest to dobry pomysł na spędzenie czasu z rodziną i znajomymi. Rozwijają umysł i wyobraźnię, uczą również zasad fair play. Ta forma zabawy jest wspaniałą okazją do pogłębiania integracji zwłaszcza w tym trudnym dla nas wszystkich czasie. Kolejny raz okazało się, że istnieje dobra zabawa bez gier komputerowych czy też bez „udziału” naszych smartfonów.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom.

Kolejne spotkanie z GRĄ PLANSZOWĄ już zapewne niebawem :D