Start Psycholog Pedagog Umiesz grać?

Umiesz grać?
Umiesz grać na jakimś instrumencie? Tańczyć salsę, breakdance'a, taniec nowoczesny? Robisz szpagat, gwiazdę, salto? Rapujesz, rymujesz, kogoś naśladujesz? chodzisz na rękach, albo robisz coś, przy czym każdy inny wymięka?
Jeśli masz talent w jakiejś dziedzinie, umiesz robić coś co jest oryginalne, niestandardowe, to musisz się do mnie zgłosić ! :)
Poszukuje talentów wśród uczniów klas 4-7 sp, po to aby w nowym roku szkolnym mogli wystąpić na scenie podczas uroczystości szkolnych, bądź w spotach reklamowych w szkolnym TV .
Jeśli jesteś zainteresowany i masz coś do pokazania, to nagraj siebie na telefon i wyślij na maila (
 ) film, który pokazuje Twoje umiejętności :)
Czas zakończenia poszukiwań -20.06.2020.
Do dzieła;)
N. Al-Khamis