Start Aktualności Dyrektor szkoły informuje

Dyrektor szkoły informuje
Szanowni Państwo,
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi im. Olimpijczyków Polskich w Suwałkach uprzejmie informuje, że w związku z zaistniałą koniecznością przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się epidemii koronawirusa od 17 marca 2020 r. do odwołania Szkoła prowadzi swoją działalność wyłącznie w formie elektronicznej i telefonicznej. Nie przyjmujemy interesantów z zewnątrz.
Proszę o załatwianie spraw i przesyłanie wszelkich dokumentów i wniosków drogą elektroniczną, telefoniczną lub pocztą.
• adres poczty elektronicznej: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
• telefon: 87 567 74 05
• adres: Szkoła Podstawowa nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi im. Olimpijczyków Polskich w Suwałkach, ul. Antoniewicza 5, 16-400 Suwałki
W związku z trwającą rekrutacją do klas I szkoły podstawowej i do oddziałów przedszkolnych rodzice mogą wysyłać skany wniosków i innych dokumentów droga mailową na adres szkoły. Wersję papierową wniosku (w zaklejonej kopercie) rodzice mogą wrzucić do skrzynki znajdującej się przy wejściu do szkoły.