Start Aktualności Dzień Misia

Dzień Misia

altalt

W poniedziałek, 25 listopada 2019 roku, po raz kolejny obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Misia.

Uczniowie przynieśli swoje maskotki: te duże i te małe, ale wszystkie milutkie, kochane i przez nas uwielbiane! Nasze koleżanki i koledzy pojawili się tego dnia przebrani od stóp do głów za pluszaki.

W auli szkoły samorząd uczniowski zorganizował tego dnia różnorodne gry i zabawy wszystkim uczniom klas 1-3, np. śpiewanie „misiowych” piosenek, konkurs wiedzy na temat pluszowego misia, wspólny taniec z pluszakiem czy rysowanie kolorowych postaci misia przez poszczególne klasy. Największą atrakcją, która wzbudziła ogromne emocje u dzieci, było przybycie pluszowego misia. Podziwiał on prace wykonane przez uczniów, pozował do wspólnych zdjęć, a na koniec poczęstował uczestników zabawy cukierkami.

SAMORZĄD SZKOLNY