Start Aktualności Konkurs Recytatorski "Jesień złotem malowana"

Konkurs Recytatorski "Jesień złotem malowana"

alt19 listopada uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim "Jesień złotem malowana" zorganizowanym przez Szkołę Podstawową w Jeleniewie. Zadaniem uczestników było przygotowanie i zaprezentowanie utworu poetyckiego lub fragmentu prozy o tematyce jesiennej. Konkurencja była duża, ale nasi uczniowie okazali się najlepsi, zajmując wszystkie miejsca na podium. Ich występy zostały wysoko ocenione przez jury konkursowe.

Bartosz Bołtrukanis z kl. VId zajął I miejsce (do konkursu przygotowywała go pani Marzena Iwanowska), Julia Chomicz z kl. VIb zdobyła II miejsce, a Gabriela Wowak z kl. VIb – III miejsce (obie uczennice przygotowała pani Katarzyna Bołtrukanis).

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów.

Katarzyna Bołtrukanis