Start Aktualności V MIĘDZYSZKOLNE DYKTANDO Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

V MIĘDZYSZKOLNE DYKTANDO Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO
28 maja 2019r. w naszej szkole odbyła się V edycja Międzyszkolnego Dyktanda z Języka Angielskiego. Tak jak co roku nasi przyjaciele z innych szkól nie zawiedli. Uczniowie mogliV MIĘDZYSZKOLNE DYKTANDO Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO uzyskać 51 punktów z a wykonane zadania. Gratulujemy zwycięzcom: I miejsce - Alexander Mark Wiktor ze Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Suwałkach, 50 punktów I miejsce - Bartosz Bogdan z naszej szkoły, 50 punktów II miejsce - Aleksandra Sobolewska ze Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Suwałkach, 48 punktów III miejsce - Sofia Natalia Jurewicz ze Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Suwałkach, 47 punktów Wyróżnienia: Mikołaj Derlecki ze Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Starym Folwarku, 44 punkty Michał Owsiejew z naszej szkoły, 42 punkty.