Ścieżka powrotu

Start Nie jestem inny „Krajobrazy świata – warsztaty przyrodnicze”cd.

Reforma Edukacji

Fotogaleria


„Krajobrazy świata – warsztaty przyrodnicze”cd.
W ramach realizacji projektu „Krajobrazy świata – warsztaty przyrodnicze”:
Uczestniczyliśmy w SOK-u w japońskim Dniu Dziecka. Pod okiem instruktorów wykonaliśmy japońskie czapki oraz bibułowe rybki latające na wietrze.

Poznawaliśmy świat zwierząt i roślin Wigierskiego Parku Narodowego. Bogactwo organizmów naszego regionu przedstawiliśmy w postaci planszy „Budowa warstwowa lasu”, która znajduje się w sali 102 naszej szkoły.

Badaliśmy czy w Suwałkach padają kwaśne deszcze. Działają one niszcząco nie tylko na florę i faunę, ale znacznie przyspieszają korozję konstrukcji metalowych oraz pomników i budynków. Na podstawie wykonanych przez nas badań nie stwierdziliśmy kwaśnych opadów nad Suwałkami.
 


Copyright © 2013 SP nr 10 w Suwałkach. Webmaster: TG